Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Bilety lotnicze w Lufthansie

LufthansaLufthansa jest jednym z największych towarzystw lotniczych na świecie, od lat ciesząca się ogromnym zaufaniem pasażerów. Obecnie ta linia oferuje bilety lotnicze do atrakcyjnych turystycznie miast obydwóch Ameryk, Afryki, Azji i Bliskiego wschodu. Oferta dotyczy pobytu minimum sześciu dni w danym mieście, a maksymalny czas to trzy miesiące. W ofercie dużą atrakcją jest Rio de Janeiro.

Rio de Janeiro przede wszystkim znane jest z hucznego i wystawnego karnawału. Wybrzeże w Rio de Janeiro żyje o każdej porze dnia i nocy. Plaże w Rio zapełniają się najczęściej wieczorową pora, gdy opadnie słonce i upał. Do najpiękniejszej plaży Rio należy Copacabana. Miasto nie jest jednorodne. Z jednej strony jawi się ogromna metropolia z nowoczesnymi hotelami i budynkami, z drugiej znajdują się biedne dzielnice. Obok Copacabana znajduje się Ipanema, na której opalają się mniej zamożni turyści, jednak ejst to również bardzo popularna plaża. Oprócz plaż i barwnego życia nocnego można zobaczyć tutaj przepiękną mozaikę na schodach, wyklejanych płytkami z całego świata.

Główna baza Lufthansy znajduje się w Kolonii natomiast w porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem przeznaczony jest tej linii lotniczej cały terminal. Lufthansa zaliczana jest do potęgi współczesnego rynku podniebnego. Obecnie liczy ponad 300 samolotów a także ejst główną linią sojuszu lojalnościowego Star Alliance. W Polsce Lufthansa lata z wielu portów lotniczych. Z Warszawy Lufthansą możemy lecieć obecnie w promocyjnych cenach do Paryża, a także Lyon. Z Gdańska kupimy tanio bilety lotnicze do Amsterdamu i również francuskiej stolicy. Z poznania polecimy tanio do Aberdeen.

Lufthansa oferuje wysoki komfort i wygodę. Pasażerowie sami mogą wybrać sobie miejsce na pokładzie samolotów. Oprócz tego turyści mogą sami dokonać odprawy przez Internet czy telefon. Od siedmiu lat Lufthansa swoim pasażerom oferuje także skorzystanie z internetu. Kupując bilety lotnicze w Lufthansie bierzemy udział w programie miles & more, czyli zbieranie punktów za bilety lotnicze. Dzięki temu możemy tanio kupować kolejne biletu, lub zebrane punkty wymienić na nagrody.

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , , ,

Comments are closed.