Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Coraz więcej połączeń w skandynawskich liniach lotniczych

SASSAS to linia która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Od wielu lat funkcjonuje jako najpunktualniejszy przewoźnik Europy. W tym roku w miesiącu kwietniu stały się najpunktualniejszymi liniami lotniczymi świata. Sas był pionierem w wielu usługach jak lot nad biegunem polarnym, czy pierwszy lot zagraniczny z portu lotniczego w Poznaniu.

Obecnie Sas oferuje bilety lotnicze do San Francisko. Loty oczywiście będą odbywały się z Kopenhagi, ale połączenie z tym portem lotniczym z Polski również jest bardzo korzystne. Nowa trasa rusza już od ósmego kwietnia. Ameryka Północna daje duże nadzieje dla skandynawskich linii lotniczych.

Z Kopenhagi Sas lata także do Laponii. Tanie loty do Kiruny to 29 nowe połączenie linii Sas w tym roku. Samoloty zaczną latać od 20 grudnia. Kiruna od zawsze przyciągała turystów z terenów Skandynawii, ale obecnie jest także chętnie odwiedzana przez turystów z innych terenów Europy. Osoby spędzające tutaj wczasy mogą wziąć udział w wyścigach w psich zaprzęgach a także wziąć udział w safari i wędkowaniu. W Kirunie można także zwiedzić specjalny lodowy hotel. Nowe połączenie ma uzupełnić inne połączenia : Sztokholm- Laponia.

Sas rozbudowuje się także w Polsce. Już teraz możemy aż trzy razy dziennie latać do Kopenhagi z Poznania. Sas uruchamia także inne połączenia miedzy innymi z Łodzi do Kopenhagi a także z Wrocławia do Kopenhagi. Teraz Sas oferuje ponad 70 połączeń w tygodniu z Polski. Już od okresu zimowego ilość połączeń zwiększy się do 84. Sas oferuje także bilety lotnicze do Nowego Jorku otwierając nowe loty z Oslo.

Podróż z Sas to prawdziwie wysoki komfort. Przede wszystkim klasa biznesowa przystosowana jest nawet do najbardziej wymagających pasażerów. Na pokładach samolotów można skosztować wybornego menu a także wspaniałych trunków. Obsługa w tych liniach jest bardzo doświadczona i przyjazna. Dlatego ta linia lotnicza zdobywa wciąż nowych klientów a także może sobie pozwolić na coraz to nowe kierunki.

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , , ,

Comments are closed.