Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Dobra współpraca Ryanair’a z Modlinem

ryanairModlińskie lotnisko po wielu przejściach całkiem nieźle sobie radzi, pojawiają się nowe linie lotnicze, ciekawe kierunki niedostępne w innych portach lotniczych i coraz więcej zadowolonych klientów.

Jedna z wiodących tanich linii lotniczych na rynku europejskim, jaką jest Ryanair, ma już na swoim koncie 3 miliony pasażerów, które przewiozła z/do Lotniska Warszawa/Modlin Szczęśliwa pasażerka będąca trzymilionowym klientem linii podróżowała na trasie z Modlina do Dublina, co ciekawe to w Polsce była z wizytą, bowiem na co dzień, mieszka i pracuje w Dubaju. Jak się okazało jest dość częstym gościem na modlińskim lotnisku, do kraju stara się latać co najmniej raz w miesiącu. Z okazji takie wydarzenia została obdarowana voucherem na przelot z Ryanairem w dwie strony, a także kilka upominków firmowych od portu lotniczego. Mimo sporego zaskoczenia pasażerka bardzo pochlebnie wypowiadała się o podwarszawskim dworcu, a także przewoźniku. Nic dziwnego, obie firmy w swoich działaniach starają się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Przykładem może być oferta Ryanair’a na okres zimowy. Przewoźnik planuje uruchomić z Modlina 5 nowych destynacji między innymi do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante. Ponadto w zimowym rozkładzie zostanie zwiększona częstotliwość lotów do trzech europejskich stolic, mianowicie do Londynu, Madrytu i Rzymu. W sumie od października do kwietnia z możemy wybierać z pośród 28 kierunków w bardzo atrakcyjnych cenach. Linia lotnicza planuje, że z taką ciekawą ofertą uda się jej obsłużyć 3 miliony pasażerów w Modlinie.

Najważniejszą informacją jest fakt, że irlandzki przewoźnik już umożliwił klientom rezerwację lotów na zimę, stało się to dużo wcześniej niż w ubiegłym roku. Bilety lotnicze do kupienia są na stronie internetowej Ryanair. Warto również pamiętać, że od nowego roku przewoźnik pozwala pasażerom zabierać na pokład dodatkową małą torbę podręczną, a w czasie lotu daje możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych jak tablet, laptop, telefon.

To jednak nie koniec udoskonaleń, nowością są numerowane miejsca i możliwość ich wyboru na etapie rezerwacji, wprowadzono także coś extra dla rodzin – pakiet usług „Family Extra”. Klienci biznesowi to także istotna grupa pasażerów, z myślą o nich powstała oferta „Business Plus”. Jak widać z Ryanair’em podróżować mogą wszyscy.

ryanair

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , , ,

Comments are closed.