Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Linie lotnicze

Dobra współpraca Ryanair’a z Modlinem

ryanairModlińskie lotnisko po wielu przejściach całkiem nieźle sobie radzi, pojawiają się nowe linie lotnicze, ciekawe kierunki niedostępne w innych portach lotniczych i coraz więcej zadowolonych klientów.

Jedna z wiodących tanich linii lotniczych na rynku europejskim, jaką jest Ryanair, ma już na swoim koncie 3 miliony pasażerów, które przewiozła z/do Lotniska Warszawa/Modlin Szczęśliwa pasażerka będąca trzymilionowym klientem linii podróżowała na trasie z Modlina do Dublina, co ciekawe to w Polsce była z wizytą, bowiem na co dzień, mieszka i pracuje w Dubaju. Jak się okazało jest dość częstym gościem na modlińskim lotnisku, do kraju stara się latać co najmniej raz w miesiącu. Z okazji takie wydarzenia została obdarowana voucherem na przelot z Ryanairem w dwie strony, a także kilka upominków firmowych od portu lotniczego. Mimo sporego zaskoczenia pasażerka bardzo pochlebnie wypowiadała się o podwarszawskim dworcu, a także przewoźniku. Nic dziwnego, obie firmy w swoich działaniach starają się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Przykładem może być oferta Ryanair’a na okres zimowy. Przewoźnik planuje uruchomić z Modlina 5 nowych destynacji między innymi do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante. Ponadto w zimowym rozkładzie zostanie zwiększona częstotliwość lotów do trzech europejskich stolic, mianowicie do Londynu, Madrytu i Rzymu. W sumie od października do kwietnia z możemy wybierać z pośród 28 kierunków w bardzo atrakcyjnych cenach. Linia lotnicza planuje, że z taką ciekawą ofertą uda się jej obsłużyć 3 miliony pasażerów w Modlinie.

Najważniejszą informacją jest fakt, że irlandzki przewoźnik już umożliwił klientom rezerwację lotów na zimę, stało się to dużo wcześniej niż w ubiegłym roku. Bilety lotnicze do kupienia są na stronie internetowej Ryanair. Warto również pamiętać, że od nowego roku przewoźnik pozwala pasażerom zabierać na pokład dodatkową małą torbę podręczną, a w czasie lotu daje możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych jak tablet, laptop, telefon.

To jednak nie koniec udoskonaleń, nowością są numerowane miejsca i możliwość ich wyboru na etapie rezerwacji, wprowadzono także coś extra dla rodzin – pakiet usług „Family Extra”. Klienci biznesowi to także istotna grupa pasażerów, z myślą o nich powstała oferta „Business Plus”. Jak widać z Ryanair’em podróżować mogą wszyscy.

ryanair

Do Bydgoszczy zawita Adria Airways

Najprawdopodobniej wiosną klienci portu lotniczego w Bydgoszczy będą mogli polecieć bezpośrednio do Monachium. Słoweńskie linie lotnicze Adria Airways chcą uruchomić tego typu połączenie, jednakże wszystko musi zostać zatwierdzone jeszcze przez samorządy zarówno Bydgoszczy jak i Torunia. Głównym problemem analizowanym na spotkaniach jest między innymi sprawa finansowania owych lotów, jeżeli jednak przedstawiciele miast dojdą do konsensusu to sprawa będzie już niedługo sfinalizowana. Finansowanie dotyczyć będzie również wsparcia marketingowego, kwota jaką trzeba będzie zapłacić nie jest jednak jak na razie znana. Wielu ekspertów uważa, że połączenie do Monachium jest bardzo istotne gdyż jest to ogromny port z którego będziemy mogli następnie dostać się w wiele miejsc do których wcześniej nie mieliśmy tak łatwego dostępu. Tego typu port przesiadkowy byłby zdecydowanie ogromnym plusem dla polskiego portu lotniczego. Dyrektor Business Centre Club Andrzej Matusewicz twierdzi, iż Monachium stanie się ważniejszym punktem docelowym niż Warszawa i otworzy nam okno na świat.

Adria Airways

Lotnisko w Monachium jest drugim pod względem wielkości lotniskiem w Niemczech i rocznie obsługuje ono ponad 37 milionów pasażerów. Z niemieckiego portu możemy polecieć więc w niemal każdy zakątek świata. Oferuje ono połączenia do Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki zarówno północnej jak i południowej. Loty z Bydgoszczy mają rozpocząć się na przełomie marca i kwietnia. Z początku trasa ta wykonywana byłaby raz dziennie, zazwyczaj rano samolot startowałby z polskiego portu lotniczego w kierunku Monachium. Za uruchomieniem połączenia wstawia się również prezes portu, pan Tomasz Moraczewski. Prezes zaświadczył że rozmowy z potencjalnymi przewoźnikami są obecnie prowadzone i udało się wynegocjować pewne warunki między innymi ze słowiańskimi liniami lotniczymi. Zanim jednak samorządy podejmą jakiekolwiek decyzje należy przeprowadzić rozpoznanie jakim zainteresowaniem cieszyłoby się takie połączenie, gdyż same spekulacje tutaj nie wystarczą. Władze lotniska jak najbardziej chcą aby port się rozwijał i otwarcie mówią iż przydałoby się połączenie z dużym międzynarodowym portem przesiadkowym jakim właśnie jest niemieckie lotnisko.

Adria Airways

Samoloty z Klasą Ekonomiczną Premium startują w grudniu

lufthansaW systemie rezerwacyjnym Lufthansy ponad miesiąc temu (pod koniec maja) pojawiły się loty, w których możemy wybrać Klasę Ekonomiczną Premium. Po przedstawieniu pomysłu na targach w Berlinie, pasażerowie mogą już dokonywać rezerwacji biletu na dany lot, połączenia będą wykonywane maszynami typu Boeing 747-8. Jednak pierwszy przelot będzie miał miejsce dopiero 10 grudnia br., a trasy, na których będziemy mogli z niej skorzystać to między innymi: z Frankfurtu do Buenos Aires, Chicago, Seulu, Pekinu czy Waszyngtonu. Pod koniec roku 2015, dodatkowo klasa ekonomiczna Premium zagości w samolotach marki Boeing A340-600. Połączenia te będą wykonywane z Monachium do Tokio, Szanghaju i Hong-Kongu. Kolejne połączenia z tą ofertą przewoźnik z Niemiec planuje wprowadzić wraz z wejściem w życie letniego rozkładu 2015, wtedy to maszyny A380-800 zabiorą nas z Frankfurtu do Nowego Jorku, Johannesburga, Houston czy San Francisco. Lufthansa zdecydowała także, że chcąc świetnie rozpocząć nowy rozdział jeszcze bardziej zachęcą klientów licznymi promocjami.

lufthansaLoty realizowane 10 grudnia do 28 marca w obie strony dostępne są w następujących cenach: Chicago 3839 złotych, Waszyngton 4090 złotych, Pekin 4599 złotych oraz Buenos Aires od 6099 złotych.

Władze Lufthansy mają nadzieję, że zarówno promocje jak i nowa klasa ekonomiczna Premium przypadną klientom do gustu i jeszcze częściej będą oni wybierali loty niemieckiego przewoźnika. Jens Bischof, jeden z członków zarządu Lufthansy powiedział, że już spotyka się z bardzo pozytywnymi reakcjami jakie wywołuje nowa klasa ekonomiczna. Atrakcyjna cena, większy komfort podróży to coś co cenią sobie nasi klienci i zdecydowanie podoba im się to nowe rozwiązanie. Innowacyjne wyposażenie samolotów Lufthansy oprócz pasażerów docenili już najlepsi w dziedzinie designu, tak więc w konkursie przez nich organizowanym „Red Dot Award” produkty z nowej klasy ekonomicznej Premium znajdowały się w czołówce. W kategorii „Akcesoria lotnicze” produktem 2014 roku został fotel Klasy Ekonomicznej Premium, razem z fotelem Klasy Biznes. Nowe fotele są szersze o 3 centymetry, dzięki czemu mamy zdecydowanie więcej przestrzeni prywatnej. Dodatkowo fotele wyposażone są w szerokie podłokietniki, wszystko to sprawia że ogólnie każdy z pasażerów zyska do 10 centymetrów więcej wolnego miejsca niż dotychczas. Odchylane zagłówki, podnóżki i większa regulacja fotela sprawią, że pod koniec lotu nie będzie chciało nam się opuścić tego wygodnego i komfortowego miejsca.

Bilety lotnicze do Budapesztu

Budapeszt to przepiękne miasto pełne pomników, kościołów, fontann i placów. Szczególnie pięknie jest tutaj nocą. Budapeszt przywita nas wieloma atrakcjami z dziedziny kultury i rozrywki. Warto zobaczyć tutaj Kościół świętego Macieja, w którym niegdyś odbywały się koronacje królów. Warto zobaczyć tutaj także kaplicę świętej Trójcy. Ważną atrakcją ejst także Most Łańcuchowy, który łączy dwa oddzielne obszary Budę i Peszt. Przy stacji metra możemy zobaczyć Plac Bohaterów. Niedaleko znajduje się gmach Muzeum Sztuk Pięknych. Zlokalizowany nad rzeką Dunaj Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści mogą zobaczyć tutaj Ogród zoologiczny z 1866 roku. Zmęczeni zwiedzaniem możemy udać się na Wyspę Małgorzaty. Możemy skorzystać tutaj z olimpijskich basenów, źródeł termalnych a także kąpielisk i kortów tenisowych. Do najbardziej reprezentacyjnych budowli należy Zamek Królewski. Historia tego Pałacu sięga czasów średniowiecznych.

budapest

Tanie loty do Budapesztu- wizz air

Bilety lotnicze do Budapesztu kupimy w cenie 68 złotych. Tanie loty będą realizowane we wrześniu i październiku. Wizz air oferuje taką opcję także na weekendy. Niekoniecznie musimy spędzić długie wczasy w stolicy Węgier, możemy także wybrać się na parę dni. Budapeszt to bardzo dobra opcja, gdyż możemy znaleźć tutaj tanie hotele i rozrywki w mniejszych kosztach. Taka tania oferta jest przeznaczona dla członków klubu wizz air. Dlatego jeśli często podróżujemy samolotami, warto wybrać taką opcje i oszczędzać na każdym połączeniu, a także wykorzystać opcję tanich lotów. Wizz air oferuje bagaż rejestrowany o wadze 32 kilogramów. Możemy także wziąć dwa rodzaje bagaży podręcznych mniejszy lub większy.

Tanie loty z Budapesztu

Wizz air oferuje także sporo promocji z Budapesztu. Między innymi wprowadza loty na Maltę i do Egiptu. Wizz air w Budapeszcie ma swoją główną bazę i z tego portu lotniczego oferuje najwięcej połączeń. Po upadku węgierskiej linii lotniczej Malev, wizz air przejął monopol na bilety lotnicze do Budapesztu. Wizz air konkuruje w Polsce z linią Ryanair, która wyprzedziła już nawet Lot. Wizz air niedługo też poprawi notowania. Pragnie zainwestować we flotę i nowe maszyny, a także zwiększyć zasięg swoich lotów. W przyszłości wizz air będzie oferował tanie loty do Dubaju.

budapest

Porty lotnicze blisko centrum

tanie linieDomeną tanich linii lotniczych jest korzystanie z lotnisk, które są oddalone od centrum. Dzięki temu przewoźnicy mogą zaoferować niższe ceny za bilety lotnicze. Jednak pasażerowie powinni uważać na takie rozwiązania. Często okazuje się, że dojazd do centrum miasta czy hotelu jest droższy lub równowarty cenie biletu lotniczego. Dlatego trzeba znaleźć lotniska, które są zlokalizowane bliżej miasta. Takim lotniskiem jest włoskie Treviso, które zlokalizowane jest tylko osiem kilometrów od miasta. Port lotniczy jest dobrym portem wypadowym do Wenecji. Z lotniska na Ibizie dotrzemy do centrum miasta autobusem za niecałe 4 funty. Do uroczej miejscowości San Antonio dojedziemy już w pół godziny. Spędzając wczasy w Portugalii warto skorzystać z lotniska w rejonie Algavre. Jest to jedno z największych lotnisk w Portugalii, położone na wschód od Faro.

Tanie loty, tanie rozwiązania

Korzystanie z mniejszych portów lotniczych to sposób na cięcie kosztów. Mniejsze lotniska, mają mniejsze opłaty lotniskowe. Jednak od tej reguły jest także kilka odstępstw. Wizz air jest przewoźnikiem low cost, a obecnie stacjonuje na największym polskim lotnisku- Okęciu. Początkowo oferował połączenia z Modlina, jednak przez remont portu lotniczego, linie lotnicze musiały przenieść samoloty. Teraz, gdy lotnisko już wróciło do gry, Ryanair przenosi swoje samoloty. Jednak wizz air pozostaje nadal na Okęciu. Mało tego zaczyna oferować obniżki, nawet do 20 procent za bilety lotnicze. Wizz air i ryanair oferują także dojazd autobusami do centrum i hoteli. Regularni przewoźnicy zwykle proponują wyższe ceny za przelot, jednak korzystają z centralnych lotnisk. Przez zwiększenie ruchu lotniczego, buduje się coraz więcej lotnisk. W Polsce oprócz Modlina, niedawno zaczął działać port lotniczy w Lublinie, który kiedyś był lotniskiem wojskowym. Głównie funkcjonują tam tanie linie lotnicze jak wizz air i ryanair. W Polsce bardzo rozwinęły się lotniska regionalne. Przede wszystkim zostały wyremontowane i zmodernizowane.

tanie linie

Wczasy w Indiach

Air FranceIndie to wspaniały kraj, których kultura, religia i tradycja zadziwia wielu. Nieodłącznym elementem krajobrazu są świątynie. Niektóre z nich prezentują typowy przepych, inne z kolei prezentują erotyczne, śmiałe rzeźby. Wizytówką Indii jest Tadż Mahal. Ten obiekt należy do najbardziej reprezentatywnych budowli. Innym ważnym obiektem jest Pałac w Delhi. W Indiach dla turystów bardzo duża atrakcja jest rejs po rozlewiskach i kanałach Kerali. Wycieczka pozwala podziwiać bujną przyrodę, ale także poznać zwykłe życie mieszkańców. Można wypłynąć statkiem, bądź wynająć swoją łódź. Indie to państwo o różnych obliczach. Z różnych powodów turyści odwiedzają ten kra, wielu z nich chce odciąć się od zgiełku i zatopić w duchowości, a ogromna ilość świątyń wspomaga taki klimat. W Indiach możemy skorzystać także z rejsu po Gangesie, wziąć udział w ćwiczeniach joggi, wspinać się po szczytach Himalajów a także obserwować dziką, egzotyczną florę i faunę. Bardzo dużą popularnością cieszą się także indyjskie sklepy.

Air France do Indii

Air France z okazji swoich już 80 – tych urodzin zaoferował wiele promocji. Jedną z nich są bilety lotnicze do Indii. Połączenie z Bazylei, przez Genewę do Delhi znajdziemy już w cenie 1221 złotych. Połączenie z portu lotniczego w Wiedniu znajdziemy w cenie 1554 złote. Loty będą realizowane od listopada do czerwca. Oferta jest korzystna także dla polskich turystów. Bilety lotnicze do Bazylei znajdziemy w niskich cenach z Polski w liniach easy jet. Air France jest jedną z największych linii świata. Ma bardzo rozbudowaną flotę, która liczy 250 samolotów. Air France należy do towarzystwa Skyteam. Obecnie oferuje loty wspólnie z holenderski KLM. Linia w Polsce promocje bilety lotnicze do Paryża a także wielu innych desygnacji. Firma zauważyła, że ogromną popularnością cieszą się tanie linie lotnicze i traci pasażerów na rzecz konkurencji typu low cost. Dlatego stworzyła taryfę Mini, w której znajdziemy ceny takie jak przedstawicieli taniego latania. Air France oferuje bardzo wysoką jakość usług, zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej.

Szukaj podobnych stron na: Katalog Stron Seo