Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Połączenia lotnicze

Bilety lotnicze do Budapesztu

Budapeszt to przepiękne miasto pełne pomników, kościołów, fontann i placów. Szczególnie pięknie jest tutaj nocą. Budapeszt przywita nas wieloma atrakcjami z dziedziny kultury i rozrywki. Warto zobaczyć tutaj Kościół świętego Macieja, w którym niegdyś odbywały się koronacje królów. Warto zobaczyć tutaj także kaplicę świętej Trójcy. Ważną atrakcją ejst także Most Łańcuchowy, który łączy dwa oddzielne obszary Budę i Peszt. Przy stacji metra możemy zobaczyć Plac Bohaterów. Niedaleko znajduje się gmach Muzeum Sztuk Pięknych. Zlokalizowany nad rzeką Dunaj Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści mogą zobaczyć tutaj Ogród zoologiczny z 1866 roku. Zmęczeni zwiedzaniem możemy udać się na Wyspę Małgorzaty. Możemy skorzystać tutaj z olimpijskich basenów, źródeł termalnych a także kąpielisk i kortów tenisowych. Do najbardziej reprezentacyjnych budowli należy Zamek Królewski. Historia tego Pałacu sięga czasów średniowiecznych.

budapest

Tanie loty do Budapesztu- wizz air

Bilety lotnicze do Budapesztu kupimy w cenie 68 złotych. Tanie loty będą realizowane we wrześniu i październiku. Wizz air oferuje taką opcję także na weekendy. Niekoniecznie musimy spędzić długie wczasy w stolicy Węgier, możemy także wybrać się na parę dni. Budapeszt to bardzo dobra opcja, gdyż możemy znaleźć tutaj tanie hotele i rozrywki w mniejszych kosztach. Taka tania oferta jest przeznaczona dla członków klubu wizz air. Dlatego jeśli często podróżujemy samolotami, warto wybrać taką opcje i oszczędzać na każdym połączeniu, a także wykorzystać opcję tanich lotów. Wizz air oferuje bagaż rejestrowany o wadze 32 kilogramów. Możemy także wziąć dwa rodzaje bagaży podręcznych mniejszy lub większy.

Tanie loty z Budapesztu

Wizz air oferuje także sporo promocji z Budapesztu. Między innymi wprowadza loty na Maltę i do Egiptu. Wizz air w Budapeszcie ma swoją główną bazę i z tego portu lotniczego oferuje najwięcej połączeń. Po upadku węgierskiej linii lotniczej Malev, wizz air przejął monopol na bilety lotnicze do Budapesztu. Wizz air konkuruje w Polsce z linią Ryanair, która wyprzedziła już nawet Lot. Wizz air niedługo też poprawi notowania. Pragnie zainwestować we flotę i nowe maszyny, a także zwiększyć zasięg swoich lotów. W przyszłości wizz air będzie oferował tanie loty do Dubaju.

budapest

Nowe rejsy na 2013 rok

Branża lotniczaBranża lotnicza bardzo się rozwija i stale odpowiada na potrzeby klientów. Nowy rok to okazja na kolejne hity cenowe a także rozwinięcie siatki połączeń o nowe, bogate kierunki. Według statystyk chętniej korzystamy z usług tanich linii lotniczych, oczywiście kierując się ceną. Jednak regularni przewoźnicy także chętniej obniżają ceny aby pozyskać klientów. Od nowego roku z liniami Quatar Airlines będziemy mogli udać się do Kambodży. Rejsy będą realizowane z warszawskiego portu lotniczego. Od nowego roku będzie można częściej udać się także na wczasy do Indii. Z Warszawy taniej kupimy także bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Tanie latanie

Najwięcej ofert możemy spodziewać się w tanich liniach lotniczych. Ryanair z Lublina otwiera nową trasę do Liverpolu a także z portu lotniczego w Krakowie oferuje tanie loty do Manchesteru. Z Lublina kupimy także bilety lotnicze do Londynu w linii wizz air. Zarówno Ryanair jak i wizz air oferują sporo tanich lotów z Modlina. Podwarszawskie lotnisko jest głównie bazą dla tanich linii lotniczych. Dzięki nowym ofertom, Modlin stał się nieformalną stolicą taniego latania. Ryanair i wizz air to linie, które ze sobą konkurują. Jednak dzięki wspólnym lotom przesiadkowym, pasażerowie będą mogli latać już niebawem do Portugalii, odwiedzając dwa główne ośrodki turystyczne Faro i Porto. Z Krakowa możemy także polecieć liniami easy jet to Londynu Southend. Tanie loty rozpoczynają się już od czerwca 2013 roku. Easy jet będzie latał cztery razy w tygodniu. Kolejno z portu lotniczego w Londynie linie oferują aż 11 tras między innymi Majorka, Ibiza, Barcelona a także możemy zakupić bilety lotnicze do Wenecji. Pierwszy lot planuje się na czerwiec, natomiast już od listopada możemy kupić bilety. Easy jet będzie sprzedawał więcej biletów lotniczych do Niemiec. Nową trasą docelową stało się Drezno. Easy jet to na razie jedyna linia lotnicza, która oferuje bezpośrednie loty z Drezna do Bazylei. Easy jet jest uważany za bardzo ekonomiczną i ekologiczną linię. W sposób wyjątkowy dba o środowisko a także o sowich klientów, oferując im wysoki standard na pokładach samolotów.

Tanie loty w Locie

Nowy rok będzie stał pod nazwą nowego samolotu w Locie- Dreamlinera boeing 787. Dzięki niemu z Polski ruszy sporo lotów długodystansowych. Obecnie Lot oferuje promocyjne ceny do Pekinu. Nowa maszyna wraz z początkiem nowego roku rozpocznie tourne po Europie. Pierwszy lot odbędzie się 14 grudnia do Pragi. Obecnie trwają loty szkoleniowe w porcie lotniczym w Krakowie i Bydgoszczy.

Bilety lotnicze za 10 tysięcy złotych

Polski LOTTo wcale nie żart, Polskie Linie Lotnicze LOT chcą zaoferować swoi klientom biznesowym podróż do USA najnowszym Boeingiem 787 Dreamliner za bagatela 10 tysięcy złotych. Przewoźnik jako pierwszy w Europie będzie posiadał taki rejs w swojej ofercie.

Linie Lotnicze LOT w cenie biletu zaoferują swoim pasażerom najlepsze warunki klasy biznes, a wśród nich naprawdę wygodne, ergonomiczne fotele, które rozkładają się do pozycji płaskiej leżanki, ponadto każdy będzie miał własne centrum rozrywki, gdzie znajdziemy kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych, ponadto będą mogli zamówić posiłek z menu a’la carte. Klasa biznes to także nielimitowane drinki oraz opiekę najlepiej wyszkolonych stewardes. Bilety na ekskluzywne loty do USA oraz Chin można rezerwować już na stronie przewoźnika.

Do Polski wciąż nie dotarł pierwszy z ośmiu Boeingów 787 Dreamliner jakie zamówił LOT. Producent obiecuje, że maszyna wyląduje na warszawskim Okęciu w listopadzie, to ponad 2 lata spóźnienia. Niedawno obchodzona była pierwsza rocznica Boeinga jaki trafił do japońskich linii lotniczych ANA, posiadał on numer fabryczny 001. Pierwszy lot z Tokio do Hongkongu trwał cztery godziny i osiem minut.

Pierwszy lot Boeinga w barwach LOT-u zaplanowany został na 14 grudnia. Trasa będzie symboliczna, bo zaledwie z Warszawy do Pragi, lecz z pewnością dla pasażerów tego pierwszego rejsu będzie to wyjątkowa atrakcja. Według harmonogramu amerykańskiego producenta kolejne cztery samoloty mają trafić do Polski do końca marca przyszłego roku.

Pierwszy rejs liniowca marzeń za ocen ma się odbyć w połowie stycznia 2013 roku. Linie lotnicze LOT wystartują wtedy z Warszawy a punktem docelowym będzie najbardziej polskie miasto w USA, czy Chicago. Początkowo nowy Boeing będzie wykorzystywany dość sporadycznie, dlatego kolejna podróż za Atlantyk odbędzie się dopiero 1 lutego do Toronto, a dwa dni później do Nowego Jorku. Jak wiadomo przewoźnik chce eksploatować nową maszynę także w podróżach na daleki wschód, dlatego 3 marca samolot wystartuje do Pekinu.

Dreamliner będzie dysponował trzema klasami pasażerskimi, najbardziej kameralna, a tym samym o największym komforcie będzie klasa biznes, znajdzie się w niej 18 komfortowych foteli, kolejna, licząca 21 foteli będzie klasa premium economy, najwięcej miejsc do dyspozycji pasażerów będzie w klasie ekonomicznej, dokładnie 213 foteli. Koszty jakie musi ponieść przewoźnik przed wzbiciem się maszyny w niebo są nieco wyższe niż przykładu obecnie wykorzystywanych Boeingów 767.

Polski przewoźnik przedstawił już cennik na poszczególne klasy i trasy, i tak podróż w dwie strony do Nowego Jorku w klasie ekonomicznej to koszt 1999 zł, podobną cenę znajdziemy na rejsach do Chicago oraz Toronto. 300 złotych więcej zapłacimy za lot do Pekinu. Z kolei w klasie premium bilety lotnicze będą kształtować odpowiednio 3999zł oraz 4499 zł na trasie do Pekinu. Wspomniana najlepsza, a zarazem najdroższa klasa biznes to wydatek rzędu 10 tysięcy zł i więcej.

Z Katowic do Kopenhagi

KopenhagaKopenhaga to urocza duńska stolica, przez wielu nazywana najlepszą desygnacją naszego kontynentu. Mnogość zabytków, przepięknych miejsc sprawia, ze co roku przybywa tu mnóstwo turystów. Dotąd z Polski można było dostać się do Kopenhagi z Poznania i Gdańska liniami Sas a także Norwegian z portu lotniczego w Krakowie.

Zabytki przepełniają to miasto i będąc w Kopenhadze warto zobaczyć ich jak najwięcej. Głównie dużą furorę robi katedra: Rosklide, która zawiera w sobie grobowce królów Danii. Nie można także pominąć dwóch najważniejszych pałaców a także Okrągłej Wieży z której widać całą przepiękną panoramę Kopenhagi. Mimo że miasto jest przeludnione turystami można znaleźć tu sporo zielonych miejsc a przede wszystkim miasto bryluje pod względem ilości ogrodów. Miasto to także świetne miejsce do uprawiania sportów, przede wszystkim w tym mieście przoduje jazda na rowerze. Można uprawiać tutaj także inną aktywność fizyczną.

Nowa siatka połączeń linii SAS

Bardzo optymistyczna dla mieszkańców Katowic, ponieważ właśnie z Katowic ruszają nowe połączenia do duńskiej stolicy. Cena biletów rozpoczyna się już od 359 złotych. Pierwszy rejs będzie miał miejsce 26 marca i będzie realizowany cztery razy w tygodniu. Samoloty będą latały do portu lotniczego Kastrup, który jest głównym lotniskiem tego miasta. Ponadto lotnisko Kastrup jest także świetnym portem przesiadkowym do dalekich podróży. Port lotniczy w Katowicach znacznie rozwinie się dzięki nowemu połączeniu linii Sas. Linie Sas specjalizują się w lotach do Skandynawii, w lotach do Norwegii konkurują z Wizz Air i Norwegian.

Skandynawskie linie lotnicze

Rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Oprócz połączenia Katowic z Kopenhagą będzie realizowanych ponad 20 nowych tras. Sas bardzo długo funkcjonują na podniebnym rynku i niejednokrotnie były wzorem dla innych przewoźników. Od trzech lat niezmiennie zostają okrzyknięte najpunktualniejsza linią lotniczą naszego kontynentu. Prawie wszystkie loty w tych liniach były wykonane na czas. Sas ostatnio obchodził swoje 15- lecie bytności w porcie lotniczym Poznań- Ławica.

Port lotniczy w Starachowicach

Lotnisko w Starachowicach zlokalizowane jest w promieniu 10 kilometrów od centrum aglomeracje. Lotnisko ma możliwość nie pełni zbyt ważnej funkcji, jednakże z roku na rok poszerza własną siatkę połączeń a także pozyskuje nowe linie lotnicze. W pobliżu lotniska znajduje się kilka hoteli. Między innymi jest to hotel Novotel, Wieniawa, Polonia czy najpopularniejszy – Hotel Wrocław. Lotnisko w Starachowicach imieniem Mikołaja Kopernika na pewno zyska nowych pasażerów, gdyż jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych Ryanair, aktualnie we Wrocławiu postanowił stworzyć własną nową podstawę.

Port lotniczy w Starachowicach

Od nowego sezonu samoloty Ryanaira będą stacjonowały w tym momencie w tym mieście. Ryanair planuje obsadzić tam aż 10 samolotów, stwarzając 40 dodatkowych połączeń. Z Wrocławia będzie można latać między innymi do Malmo, Wenecji a także na Maltę. Ryanair jako przedstawiciel taniego latania. Jest ulubieńcem naszych rodaków. W czasie wakacji, lub gorączki świątecznej Polacy wybierają w ogromnej liczbie przypadków irlandzkie linie. Hity cenowe, promocje a dosłownie bilety za 5 zł sprawiają, że każda propozycja Ryanaira rozchodzi się natychmiastowo. Najlepiej używając usług tych linii podróżować wyłącznie z bagażem podręcznym, gdyż on znajduje się w cenie biletu. Bagaż rejestrowany jest co więcej płatny. Najlepiej za bilet płacić kartą Mastercard Prepaid, wówczas cena przelotu będzie naprawdę niska. Ryanair poza portu w Starachowicach, myśli też o powstającym lotniku w Modlinie.

Pomimo, że niedużo osób wierzyło w powstanie drugiego portu lotniczego w Warszawie, prędko plany zostały wcielone w życie. Budowa i modernizacja lotniska nabiera tempa, a oficjalne otwarcie przewidziano na czerwiec 2012. Do lotów z Modlina szykuje się kilka tanich linii lotniczych, a także będą możliwe przeloty czarterowe. Jednak na razie żaden przewoźnik nie określił się konkretnie co do kierunków, gdyż czeka na podaną cenę opłat lotniskowych, które dla niskobudżetowych przewoźników, nie mogą być za duże. Wiadomo, że tanie latanie to przede wszystkim maksymalne obniżenie cen, stąd zbyt wysokie ceny ograniczą kierunki a dosłownie mogą sprawić wycofanie się wielu linii lotniczych z zamiarów lotu.

Nowa oferta Lotu

Bilety LotniczeOd dłuższego czasu polskie linie lotnicze organizują dla swoich pasażerów edycje „szalona środa”. Wtedy bilety można zakupić nawet o 50 % taniej na różne kierunki Europy i świata. Teraz Lot zaoferował nową, jeszcze ciekawszą promocję „Szalony wtorek.” Ceny są jeszcze niższe niż w poprzednich edycjach , a pula biletów lotniczych naprawdę spora. Loty realizowane są z Warszawy jak i innych miast. Jednak te ze stolicy są o 70 złotych tańsze, niż te z portów regionalnych. Bilet lotniczy do Amsterdamu jest w cenie 328 złotych. W tej samej cenie polecimy także do Aten, Madrytu i Londynu. Kierunki objęte promocją to między innymi Damaszek, Larnaka, Paryż, Rzym, Sofia, Odessa, a także Talin. Lot oferuje nie tylko bogatą siatkę połączeń, ale także wiele dogodnych dat zarówno lotu jak i powrotu.

Szczególnie ciekawą ofertą są bilety lotnicze do Paryża. W obie strony polecimy tam aż do lutego 2012 roku. Dodatkowo promocyjne ceny dotyczą także wakacji, świąt i sylwestra. Dlatego można zaplanować sobie tam nie tylko letnie wczasy, ale także powitać Nowy Rok w jednym z najbardziej tajemniczych i atrakcyjnych miast Europy. W podanych cenach zawiera się już koszt bagażu rejestrowanego, wszystkie dodatkowe opłaty a także catering na pokładzie. Tej ofercie nie dorównują nawet hity cenowe tanich linii lotniczych. Gdyż do promocji niskobudżetowych przewoźników zawsze trzeba doliczyć wiele dodatkowych kosztów, a oferują one mniejszy komfort i mniejsze wygody. Atrakcyjne ceny wynikają ze zmiany taryfy Lotu z promolot, na taryfę first minut. Jednocześnie wraz z ofertą „ Szalony wtorek” ze strony polskich linii lotniczych zniknęła oferta „Szalonej środy.” Możliwe więc, że Lot zmienił dzień tygodnia, w celu zredukowania jak w największym stopniu kosztów podróży. Warto spieszyć się z rezerwacją lotów, gdyż mimo różnorodności terminów i kierunków bilety rozchodzą się bardzo szybko. Z reguły linie lotnicze wyłączają z promocji dni świąteczne czy wakacje, gdyż wtedy i tak zawsze jest dużo chętnych na podróże. Taka okazja z pewnością wzmocni polskie linie na podniebnym rynku, a także pozwoli pozyskać wielu nowych klientów. Jeśli pasażer nie musi dopasować się do ścisłej daty wylotów, oferta zarówno środowa jak i wtorkowa jest bardzo atrakcyjna i wygodna. Pozwoli turystom na ominięcie weekendowej gorączki i zamieszania na zatłoczonych terminalach.