Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Nowe biura sprzedaży w Locie

Polskie linie lotniczePolskie linie lotnicze zostały znacznie zdopingowane coraz to lepszymi wynikami. Dlatego nie poprzestają tylko na zwiększeniu i udoskonaleniu siatki połączeń ale także i w każdym obszarze dbają o swój wizerunek. W marcu zostało otworzone w Krakowie pierwsze odnowione biuro Lotu. Całe wydarzenie skupiło bardzo zacnych i ważnych gości w tym przedstawicieli duchowieństwa, polityki a także portu lotniczego w Balicach, który jest drugim po Okęciu lotniskiem w naszym kraju.

Lot pragnie całkowicie odnowić swój wizerunek. Nowy image nie oznacza jednak zerwania z tradycją a wręcz przeciwnie będzie opierał się na połączeniu tradycji z nowoczesnością. Niezmiennie od wielu lat symbolem Lotu jest żuraw, jednak obecnie oprócz tego motywu na oficjalnych dokumentach przewoźnika będzie widniał wizerunek Fryderyka Chopina czy Syrenki Warszawskiej. W podobnym stylu tworzone są nowe biura, które mają zachęcać oczywiście do zakupów biletów lotniczych, ale także być przyjazne i przypominać o tożsamości narodowej Polaków. Mimo że samoloty Lotu można znaleźć w wielu zagranicznych portach lotniczych, Lot chce podkreślić że jest polską, rodzimą linia lotniczą. Nowy wizerunek nie oznacza jednak braku reform, gdyż bez nich Lot pozostał by daleko w tyle po innych przewoźnikach. Polskie linie lotnicze dysponują 18 biurami, które są zlokalizowane w różnych miejscach Polski. Prezes Lotu ma nadzieję, że nowy wizerunek jeszcze bardziej pozytywnie wpłynie na rozwój rodzimego przewoźnika.

Obecnie Lot odmładza znacznie swoją flotę. W jego posiadaniu znajduje się nowy Dreamliner, samolot o najwyższej technologii. Lot to jedyna linia lotnicza na naszym kontynencie posiadającą tak wspaniały samolot. Lot rozszerza zasięg swoich lotów, między innymi otwierając loty do Pekinu. Turyści mogą wybrać się także do wielu krajów europejskich korzystając z oferty Szalony tydzień z Lotem. W ofercie dostępnych jest mnóstwo tras miedzy innymi bilety lotnicze do Londynu, Paryża czy Brukseli.

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , ,

Comments are closed.