Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Quatar Airlines – więcej połączeń z Polski

Quatar AirlinesLinie lotnicze Quatar Airlines już niebawem na większą skalę zadomowią się w Polsce. Z portu lotniczego w Warszawie będą oferowały o 75 procent więcej lotów niż dotychczas. Codziennie będzie funkcjonowało połączenie z polskiej stolicy do Doha. Zmiany mają nastąpić już od trzeciego lutego. Ponadto Quatar Airlines oferuje bilety lotnicze do Hong Kongu, Delhi, Dubaju, Bombaju, Abu Zabi i Bangkoku. Obecnie dzięki wzrostowi turystyki, pasażerowie nie szukają już tylko tanich lotów po Europie. Coraz częściej szukamy wczasów na innych kontynentach, między innymi na kontynencie azjatyckim. Linie lotnicze rozpoczęły funkcjonowanie w polskim porcie lotniczym miesiąc temu, jednak oferują szeroki wachlarz połączeń.

Wczasy w Katarze

Katar położony jest nad zatoka perską ze stolicą we wspaniałym miescie Doha. Przed podróżą warto zapoznać się z kulturą tergo regionu, gdyż większość obyczajów, podobnie jak w całej Arabii Saudyjskiej zdominowanych jest przez islam. W tym kraju mieści się także siedziba najsłynniejszej arabskiej telewizji. Jeszcze niedawno Katar był krajem zapomnianym, obecnie funkcjonuje jako główny obszar wydobycia gazu i ropy naftowej a także stanowi mocne oparcie dla amerykańskiego lotnictwa.

Wczasy w Dubaju

Dubaj to jedno z najpiękniejszych miast Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przede wszystkim oczy świata zwracają uwagę na to miejsce z powodu ciekawych kombinacji budowlanych. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem życia kulturalnego i rozrywki, stąd na Europejczyków, którzy chcą tutaj spędzić wczasy czeka naprawdę mnóstwo atrakcji.

Wczasy w Bangkoku

Bangkok to stolica Tajlandii, która coraz bardziej zyskuje na popularności pod względem turystyki. Jest jednym z miast, które rozwija się w najszybszym tempie. Miasto posiada ponad czterysta świątyń, najstarsza z nich sięga do okresu renesansu i mieści w sobie ogromny posąg Buddy. Do znanych zabytków zalicza się także Wielki Pałac Królewski. Oprócz linii Quatar Airlines, połączenia z tym miastem oferują linie Norwegian z portu lotniczego w Sztokholmie. Mimo że jest to tania linia lotnicza rozpoczyna dalsze trasy. Już niebawem u tego przewoźnika kupimy bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.