Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze

Samoloty z Klasą Ekonomiczną Premium startują w grudniu

lufthansaW systemie rezerwacyjnym Lufthansy ponad miesiąc temu (pod koniec maja) pojawiły się loty, w których możemy wybrać Klasę Ekonomiczną Premium. Po przedstawieniu pomysłu na targach w Berlinie, pasażerowie mogą już dokonywać rezerwacji biletu na dany lot, połączenia będą wykonywane maszynami typu Boeing 747-8. Jednak pierwszy przelot będzie miał miejsce dopiero 10 grudnia br., a trasy, na których będziemy mogli z niej skorzystać to między innymi: z Frankfurtu do Buenos Aires, Chicago, Seulu, Pekinu czy Waszyngtonu. Pod koniec roku 2015, dodatkowo klasa ekonomiczna Premium zagości w samolotach marki Boeing A340-600. Połączenia te będą wykonywane z Monachium do Tokio, Szanghaju i Hong-Kongu. Kolejne połączenia z tą ofertą przewoźnik z Niemiec planuje wprowadzić wraz z wejściem w życie letniego rozkładu 2015, wtedy to maszyny A380-800 zabiorą nas z Frankfurtu do Nowego Jorku, Johannesburga, Houston czy San Francisco. Lufthansa zdecydowała także, że chcąc świetnie rozpocząć nowy rozdział jeszcze bardziej zachęcą klientów licznymi promocjami.

lufthansaLoty realizowane 10 grudnia do 28 marca w obie strony dostępne są w następujących cenach: Chicago 3839 złotych, Waszyngton 4090 złotych, Pekin 4599 złotych oraz Buenos Aires od 6099 złotych.

Władze Lufthansy mają nadzieję, że zarówno promocje jak i nowa klasa ekonomiczna Premium przypadną klientom do gustu i jeszcze częściej będą oni wybierali loty niemieckiego przewoźnika. Jens Bischof, jeden z członków zarządu Lufthansy powiedział, że już spotyka się z bardzo pozytywnymi reakcjami jakie wywołuje nowa klasa ekonomiczna. Atrakcyjna cena, większy komfort podróży to coś co cenią sobie nasi klienci i zdecydowanie podoba im się to nowe rozwiązanie. Innowacyjne wyposażenie samolotów Lufthansy oprócz pasażerów docenili już najlepsi w dziedzinie designu, tak więc w konkursie przez nich organizowanym „Red Dot Award” produkty z nowej klasy ekonomicznej Premium znajdowały się w czołówce. W kategorii „Akcesoria lotnicze” produktem 2014 roku został fotel Klasy Ekonomicznej Premium, razem z fotelem Klasy Biznes. Nowe fotele są szersze o 3 centymetry, dzięki czemu mamy zdecydowanie więcej przestrzeni prywatnej. Dodatkowo fotele wyposażone są w szerokie podłokietniki, wszystko to sprawia że ogólnie każdy z pasażerów zyska do 10 centymetrów więcej wolnego miejsca niż dotychczas. Odchylane zagłówki, podnóżki i większa regulacja fotela sprawią, że pod koniec lotu nie będzie chciało nam się opuścić tego wygodnego i komfortowego miejsca.

Artykuł w kategorii: Linie lotnicze

Otagowany jako: , , , , ,

Comments are closed.