Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "ateny"

Zwiedź Grecję z tanimi liniami lotniczymi

kretaWyspa Kreta od wielu lat stanowi cel turystyczny wielu Polaków. Posiada wiele tajemnic i atrakcji do odkrycia. Dawne miasta portowe, antyczne zabytki, które przybliżą kulturę starożytną, przejrzysta woda i edeńskie plaże, to tylko krótki opis tego, co czeka nas na wczasach na Krecie. Wyspa posiada trzy porty lotnicze a także łatwo się po niej przemieszczać, gdyż komunikacja jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Największe miasta wyspy to Herakliton i Chania. Dla turystów, którzy spędzają tutaj wczasy możliwa jest kąpiel w morzu kreteńskim jak i libijskim, które zlokalizowane jest na południu wyspy. Temperatury na wyspie w typowych miesiącach letnich są bardzo wysokie. Dlatego większość wczasowiczów nastawia się na pasywny odpoczynek, lub korzystanie ze sportów wodnych. Natomiast w pozostałych miesiącach wyspa ma trochę mniejsze temperatury, dlatego łatwiej będzie zwiedzać różne zabytki. Kreta położona jest na Morzu Śródziemnym i jest piątą co do wielkości wyspą. Kreta to miejsce, które daje wiele propozycji różnych wycieczek i odkrycia tajemnic tego fantastycznego miejsca.

Ateny- miasto tajemnic

Ateny w dużej mierze podporządkowe są turystyce. Nic dziwnego, że do stolicy starożytnej Grecji wciąż przyjeżdżają turyści z całego świata. Dzielnica, która oderwana jest od turystycznego zgiełku to Plaka. Tutaj bije prawdziwe serce starożytności. Najważniejsze miejsca, które warto zwiedzić w Atenach to oczywiście Akropol, wzgórze Filopapposa, miasto posiada także ponad 80 muzeów. Miasto nosi imię greckiej bogini i w całości przepełnione jest różnymi znakami z czasów starożytnych. Tutaj jak nigdzie indziej będziemy mogli zapoznać się z wszystkimi tajnikami greckiej religii i filozofii.

Ryanair do Grecji

Tanie linie lotnicze oferują podróż do Grecji z możliwością zwiedzenia zarówno Aten jak i wyspy Krety. Bilety lotnicze kupimy w cenie 268 złotych. Ryanair oferuje przeloty z portu lotniczego w Modlinie do Chanii. Lot będzie odbywał się z przesiadka na lotnisku w Oslo. Natomiast w drodze powrotnej polecimy z Aten. Za niewielkie pieniądze możemy wypożyczyć na miejscu samochód i pozwiedzać wyspę i miasto. Z Ryanairem najlepiej podróżować tylko z bagażem podręcznym. Linia zaoferowała możliwość wzięta na pokład samolotu drugiego bagażu podręcznego.

kreta

Najnowsze promocje w Locie

Do końca kwietnia pasażerowie będą mieli możliwość zakupu biletów lotniczych na połączenia krajowe. Bilety rozchodzą się bardzo szybko, dlatego Lot postanowił zrobić niespodziankę pasażerom i przedłużyć promocję. Bilety lotnicze na połączenia krajowe kupimy już za 79 złotych. Nowa oferta Lotu to duża konkurencja dla transportu naziemnego, szczególnie

Bilety lotnicze po Polsce kupimy już o 40 procent taniej. Szczególnie ciekawa ofertą jest połączenie Warszawy i Gdańska. Gdańsk to bardzo ważny ośrodek kulturowy i turystyczny wchodzący w skład Trójmiasta. Gdańsk to jedno z najstarszych miast Polski. Miasto zawiera wiele zabytków architektury. Na środku Starego Miasta znajduje się słynna fontanna Neptuna. Oprócz długich spacerów po Gdańsku można oddać się zakupowemu szaleństwu na Jarmarku Dominikańskim a także spróbować słodkości w fabryce czekolady. Około 10 kilometrów od Gdańska znajduje się port lotniczyRębiechowo. Lotnisko plasuje się na czwartym miejscu wśród polskich lotnisk po Okęciu, Balicach i Pyrzowicach. Z tego lotniska korzysta tradycyjna linia lotnicza Lufthansa, jednak większość przewoźników stanowią tanie linie lotnicze jak Norwegian, Wizz Air, Ryanair. Dostępność biletów w ofercie Lotu może spotęgować zainteresowanie Gdańskiem wśród turystów.

LotLot obecnie oprócz przedłużenia promocji na bilety lotnicze po Polsce, przedłuża także promocje na loty do Stanów Zjednoczonych. W ofercie widnieją połączenia do Nowego Jorku i Chicago. Stany Zjednoczone od wielu lat kuszą urlopowiczów, dlatego chętnie wybiera się właśnie ten kierunek. Zarazem bilety lotnicze do Nowego Jorku oferują wszystkie większe linie.

Pasażerowie chcący podróżować po Europie mogą skorzystać z taryfy „ Szalony tydzień z Lotem.” Dostępny jest bardzo bogaty wachlarz kierunków, miedzy innymi jest to Amsterdam, Ateny, Londyn, Mediolan, Petersburg i wiele innych. Siatka połączeń w Locie jest tak obszerna, ze przewoźnik wyszedł poza dotychczasową szaloną środę, aby udostępnić jak najwięcej kierunków i biletów lotniczych w promocyjnych cenach.w od Gdańska znajduje się port lotniczyRębiechowo. Lotnisko plasuje się na czwartym miejscu wśr