Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "do indii"

Wczasy w Indiach

Air FranceIndie to wspaniały kraj, których kultura, religia i tradycja zadziwia wielu. Nieodłącznym elementem krajobrazu są świątynie. Niektóre z nich prezentują typowy przepych, inne z kolei prezentują erotyczne, śmiałe rzeźby. Wizytówką Indii jest Tadż Mahal. Ten obiekt należy do najbardziej reprezentatywnych budowli. Innym ważnym obiektem jest Pałac w Delhi. W Indiach dla turystów bardzo duża atrakcja jest rejs po rozlewiskach i kanałach Kerali. Wycieczka pozwala podziwiać bujną przyrodę, ale także poznać zwykłe życie mieszkańców. Można wypłynąć statkiem, bądź wynająć swoją łódź. Indie to państwo o różnych obliczach. Z różnych powodów turyści odwiedzają ten kra, wielu z nich chce odciąć się od zgiełku i zatopić w duchowości, a ogromna ilość świątyń wspomaga taki klimat. W Indiach możemy skorzystać także z rejsu po Gangesie, wziąć udział w ćwiczeniach joggi, wspinać się po szczytach Himalajów a także obserwować dziką, egzotyczną florę i faunę. Bardzo dużą popularnością cieszą się także indyjskie sklepy.

Air France do Indii

Air France z okazji swoich już 80 – tych urodzin zaoferował wiele promocji. Jedną z nich są bilety lotnicze do Indii. Połączenie z Bazylei, przez Genewę do Delhi znajdziemy już w cenie 1221 złotych. Połączenie z portu lotniczego w Wiedniu znajdziemy w cenie 1554 złote. Loty będą realizowane od listopada do czerwca. Oferta jest korzystna także dla polskich turystów. Bilety lotnicze do Bazylei znajdziemy w niskich cenach z Polski w liniach easy jet. Air France jest jedną z największych linii świata. Ma bardzo rozbudowaną flotę, która liczy 250 samolotów. Air France należy do towarzystwa Skyteam. Obecnie oferuje loty wspólnie z holenderski KLM. Linia w Polsce promocje bilety lotnicze do Paryża a także wielu innych desygnacji. Firma zauważyła, że ogromną popularnością cieszą się tanie linie lotnicze i traci pasażerów na rzecz konkurencji typu low cost. Dlatego stworzyła taryfę Mini, w której znajdziemy ceny takie jak przedstawicieli taniego latania. Air France oferuje bardzo wysoką jakość usług, zarówno w klasie ekonomicznej jak i biznesowej.

Szukaj podobnych stron na: Katalog Stron Seo

Tańsze bilety lotnicze do Tajlandii – walka przewoźników

TajlandiaJuż niebawem będziemy świadkami walki między liniami lotniczymi z nad Zatoki Perskiej. Linie Emirates a także Quatar Airlines zaczną ostra walkę o polskiego klienta. Dzięki temu taniej polecimy do Tajlandii czy Indii. Emirates od wielu lat lata do portu lotniczego w Pradze. Już od szóstego lutego będzie oferował połączenia między Dubajem a Warszawą. Quatar Airlines od grudnia wprowadził kierunek między polska stolicą a Dauhą.

Linie lotnicze Emirates

Linie lotnicze przewożą co roku ponad 20 milionów pasażerów. Warszawa będzie 129 kierunkiem tego przewoźnika. W Warszawie zagości Airbus 330-200, na pokładach samolotów możemy liczyć na trzy klasy. W klasie first jest 12 miejsc, w biznes 42 miejsca natomiast w klasie ekonomicznej na pasażerów czeka ponad 180 miejsc. Emirates nie tylko oferuje tanie loty do Dubaju ale także zachęca do dalszych wczasów. Bilety lotnicze do Bombaju kupimy już w cenie 1800 złotych. Do Bangkoku polecimy już za około 2000 złotych. Z Emirates polecimy także do Azji a także Australii. Emirates rozpoczynają kampanię reklamową w naszym kraju. Do Sali kongresowej zaproszono około 500 gości, którzy są związani z obszarem turystycznym. Linie lotnicze zachęcają do korzystana z ich usług a także zaprezentowały profity, które otrzymamy jeśli kupimy bilety lotnicze u tego przewoźnika.

Quatar Airlines w Warszawie

Quatar Airlines w jednym z plebiscytów zostały uznane za najlepsze linie lotnicze świata. Pojawienie się tych linii a także przewoźnika Emirates sprawi, że także inne linie będą musiały zmniejszyć ceny. Nowa połączenia staną się konkurencją dla Lufthansy czy Finnair, szczególnie na trasach do Indii. Linie znad Zatoki Perskiej są dość drogie, szczególnie z powodu świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie. Połączenie ze stolicą Kataru będzie możliwe około czterech razy w tygodniu. Możliwe, że jeżeli zainteresowanie będzie duże, linia lotnicza zwiększy ilość połączeń. Linie są znane na wszystkich kontynentach. Pojawienie się ich w Warszawie znacznie ożywi polski rynek lotniczy.