Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "easyjet"

Jak komfortowo przeżyć podróż samolotem?

Podróż samolotemSamolot wbrew różnym stereotypom to najbezpieczniejszy środek transportu. Dlatego jest wybierany przez coraz większą ilość pasażerów. Mnogość linii lotniczych i ciekawych ofert sprawiła, że coraz chętniej podróżujemy drogą powietrzną. Jednak wiele osób boi się latać i odczuwa przed podróżą lekki dyskomfort. Stąd warto zastosować się do kilku porad specjalistów by droga na wczasy była już relaksem, nie koszmarem.

Powietrze w samolotach jest bardzo suche, stąd należy pamiętać o nawadnianiu się. Najlepiej zaopatrzyć się w wodę mineralną, a unikać napojów gazowanych i zawierających alkohol. Warto pamiętać także o odpowiedniej diecie i ograniczyć się do jedzenia warzyw i owoców. To co jest podstawą komfortu podróży to odpowiednie ubranie. Na lotach długodystansowych panie powinny zapomnieć o szpilkach, gdyż na dużych wysokościach może dojść do opuchnięć. Ogólnie pozytywne nastawienie i myśl o nadchodzących wczasach powinny optymistycznie i pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie.

Konkurencyjność na rynku sprawiła, że linie walczą o pasażerów. Linie lotnicze chcą zachęcić klientów do korzystania z ich usług, stąd oferują wiele rozwiązań, które mają na celu umilić czas pasażerom. W samolotach Lufthansy możemy liczyć na bezpłatny Internet na trasach międzykontynentalnych, czyli tych najdłuższych. Początkowo ta oferta była realizowana tylko na trasach do Ameryki Północnej, następnie zwiększono jej zasięg. Inne linie także nie pozostają w tyle. EasyJet na pokładach swoich samolotów oferuje przepyszną kawę z ekologicznych ziaren a także specjalne herbaty. U wielu przewoźników można liczyć na ciekawe filmy a nawet gry. Linie lotnicze oferują także często opiekę nad małymi dziećmi. Włoskie linie lotnicze miały w swoim zapleczu kilkanaście rodzajów czasopism w różnych językach. Wszystkie linie oferują ponadto bardzo bogate menu. Szczególnie w liniach Sas możemy liczyć na przepyszną kuchnię, gdyż kucharze z pokładów ich samolotów to laureaci wielu prestiżowych nagród.

easyJet – podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

easyJetEasy Jet to przedstawiciel tanich linii lotniczych, jednak jego rozwiązania i rozwój są zbliżone do funkcjonowania tradycyjnych przewoźników. To co wyróżnia brytyjską linię to z pewnością punktualność. W tej sposób linia wyraża swój wielki szacunek do klienta. Niskobudżetowi przewoźnicy zwykle wybierają mniejsze lotniska. Tutaj easyJet wyszedł znów naprzeciw klientom. Mimo niezbyt wygórowanych cen biletów lotniczych, samoloty easyJet korzystają z dużych lotnisk w centrum miast. Za ich pośrednictwem możemy także zabukować hotel, bądź zapewnić sobie transfer z lotniska.

EasyJet to także bardzo młoda, nowoczesna flota. Ta linia ma jedne z najmłodszych samolotów na naszym kontynencie. Najnowsze samoloty są zbudowane z lekkiego materiału, który pozwala na mniejsza zużycia paliwa, ale także jest przyjazne środowisku.

Przedstawiciele easyJet zaproponowali dogodną strategie dzięki której linie lotnicze powinny przyczynić się do ochrony środowiska. Po pierwsze easyJet zapoczątkował poparcie pomysłu by lotnictwo zostało włączone do Wspólnotowego Systemu

Handlu Uprawnieniami do Emisji Gazów Cieplarnianych. Głównym celem jest handel uprawnieniami miedzy różnymi działami w gospodarce. Dzięki czemu firmy najbardziej ekologiczne będą mogły liczyć na największe zyski.

Po drugie easyJet uważa koniecznym aby zreformować kontrolę ruchu w lotnictwie. Połączenie sieci lotnisk w sprawniejszy sposób pozwoliłoby na mniejsze zużycie ropy, a tym samym duża ulga dla naszego środowiska.

easyJetKolejnym pomysłem easyJet jest zweryfikowanie połączeń obsługiwanych przez narodowych przewoźników. Wiele tras linie lotnicze obsługują w sposób mało zmodernizowany, a unikanie większych kosztów także często bardzo ujemnie wpływa na środowisko.

EasyJet był niejako jakby pionierem ruchu ekologicznego wśród linii lotniczych. Wielu pasażerów wybiera właśnie te linie z tego powodu. Inną linią bardzo przyjazną środowisku są skandynawskie linie lotnicze Norwegian.