Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "klubu wizz air"

Wakacje w Europie w 2015 roku

Bilety lotnicze możemy kupić w różnych cenach w zależności od okresu promocyjnego. Wielu pasażerów decyduje się jednak na opcję last minut lub first minut, czyli zakupów tanich lotów w pierwszym momencie pojawienia się biletów, lub w ostatnich dniach a nawet godzinach. Tanie linie lotnicze z dużym wyprzedzeniem sprzedają bilety za kilka złotych. Już teraz możemy zakupić połączenia na wakacje 2015 roku. Korzystając z usług linii wizz air i ryanair możemy udać się do Barcelony z portu lotniczego w Katowicach. W drodze powrotnej będziemy lecieli z Mediolanu w Lombardii, a także zaliczymy wizytę w Pizie. Takie nietypowe wczasy możemy znaleźć w niedzielę. Warto sprawdzić, które muzea w Barcelonie są darmowe w niedzielę, bo właśnie w ten dzień będziemy w magicznym mieście. Między innymi za darmo możemy w niedzielę zwiedzić muzeum Picassa. Dla osób, które wolą zostać w Hiszpanii poleca się zarezerwować samochód i zwiedzić urokliwą Katalonię. Bilety lotnicze do Barcelony cieszą się ogromną popularnością, niezależnie od pory roku.

picasso museum

Jedna podróż, wiele możliwości

Dzięki atrakcyjnym cenom na bilety lotnicze, tanie loty cieszą się ogromną popularnością. Dlatego coraz więcej pasażerów decyduje się na podróż po Europie, nie tylko w czasie wakacji ale także podczas dłuższych weekendów. Zarówno w ofercie wizz air jak i ryanair możemy znaleźć połączenia, dzięki którym podczas jednej podróży możemy zwiedzić kilka ciekawych stolic Europy i nie tylko. Takie rozwiązania wymagają większej organizacji i większej ilości czasu, jednak za niską cenę możemy spędzić pełen atrakcji tydzień.

Tanie latanie na lato

Tanie latanie to bardzo dobra opcja na wakacje. Regularni przewoźnicy tracą klientów na rzecz tanich linii lotniczych. Wizz air oferuje dwa rodzaje bagażu podręcznego, obecnie także w Ryanair możemy zabrać dodatkową walizkę. Przewoźnicy low cost obniżają ceny, gdyż korzystają z mniejszych portów lotniczych a także nie oferują zbyt wysokiej jakości usług. Jednak dzięki tak niskim cenom, w czasie wakacji możemy zaplanować sobie kilak wycieczek i zwiedzić cały kontynent. Będąc członkiem klubu wizz air, mamy pierwszeństwo w promocji i jako pierwsi możemy korzystać z obniżek.