Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "londynu"

Dobra współpraca Ryanair’a z Modlinem

ryanairModlińskie lotnisko po wielu przejściach całkiem nieźle sobie radzi, pojawiają się nowe linie lotnicze, ciekawe kierunki niedostępne w innych portach lotniczych i coraz więcej zadowolonych klientów.

Jedna z wiodących tanich linii lotniczych na rynku europejskim, jaką jest Ryanair, ma już na swoim koncie 3 miliony pasażerów, które przewiozła z/do Lotniska Warszawa/Modlin Szczęśliwa pasażerka będąca trzymilionowym klientem linii podróżowała na trasie z Modlina do Dublina, co ciekawe to w Polsce była z wizytą, bowiem na co dzień, mieszka i pracuje w Dubaju. Jak się okazało jest dość częstym gościem na modlińskim lotnisku, do kraju stara się latać co najmniej raz w miesiącu. Z okazji takie wydarzenia została obdarowana voucherem na przelot z Ryanairem w dwie strony, a także kilka upominków firmowych od portu lotniczego. Mimo sporego zaskoczenia pasażerka bardzo pochlebnie wypowiadała się o podwarszawskim dworcu, a także przewoźniku. Nic dziwnego, obie firmy w swoich działaniach starają się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Przykładem może być oferta Ryanair’a na okres zimowy. Przewoźnik planuje uruchomić z Modlina 5 nowych destynacji między innymi do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante. Ponadto w zimowym rozkładzie zostanie zwiększona częstotliwość lotów do trzech europejskich stolic, mianowicie do Londynu, Madrytu i Rzymu. W sumie od października do kwietnia z możemy wybierać z pośród 28 kierunków w bardzo atrakcyjnych cenach. Linia lotnicza planuje, że z taką ciekawą ofertą uda się jej obsłużyć 3 miliony pasażerów w Modlinie.

Najważniejszą informacją jest fakt, że irlandzki przewoźnik już umożliwił klientom rezerwację lotów na zimę, stało się to dużo wcześniej niż w ubiegłym roku. Bilety lotnicze do kupienia są na stronie internetowej Ryanair. Warto również pamiętać, że od nowego roku przewoźnik pozwala pasażerom zabierać na pokład dodatkową małą torbę podręczną, a w czasie lotu daje możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych jak tablet, laptop, telefon.

To jednak nie koniec udoskonaleń, nowością są numerowane miejsca i możliwość ich wyboru na etapie rezerwacji, wprowadzono także coś extra dla rodzin – pakiet usług „Family Extra”. Klienci biznesowi to także istotna grupa pasażerów, z myślą o nich powstała oferta „Business Plus”. Jak widać z Ryanair’em podróżować mogą wszyscy.

ryanair

Nowa oferta Lotu

Bilety LotniczeOd dłuższego czasu polskie linie lotnicze organizują dla swoich pasażerów edycje „szalona środa”. Wtedy bilety można zakupić nawet o 50 % taniej na różne kierunki Europy i świata. Teraz Lot zaoferował nową, jeszcze ciekawszą promocję „Szalony wtorek.” Ceny są jeszcze niższe niż w poprzednich edycjach , a pula biletów lotniczych naprawdę spora. Loty realizowane są z Warszawy jak i innych miast. Jednak te ze stolicy są o 70 złotych tańsze, niż te z portów regionalnych. Bilet lotniczy do Amsterdamu jest w cenie 328 złotych. W tej samej cenie polecimy także do Aten, Madrytu i Londynu. Kierunki objęte promocją to między innymi Damaszek, Larnaka, Paryż, Rzym, Sofia, Odessa, a także Talin. Lot oferuje nie tylko bogatą siatkę połączeń, ale także wiele dogodnych dat zarówno lotu jak i powrotu.

Szczególnie ciekawą ofertą są bilety lotnicze do Paryża. W obie strony polecimy tam aż do lutego 2012 roku. Dodatkowo promocyjne ceny dotyczą także wakacji, świąt i sylwestra. Dlatego można zaplanować sobie tam nie tylko letnie wczasy, ale także powitać Nowy Rok w jednym z najbardziej tajemniczych i atrakcyjnych miast Europy. W podanych cenach zawiera się już koszt bagażu rejestrowanego, wszystkie dodatkowe opłaty a także catering na pokładzie. Tej ofercie nie dorównują nawet hity cenowe tanich linii lotniczych. Gdyż do promocji niskobudżetowych przewoźników zawsze trzeba doliczyć wiele dodatkowych kosztów, a oferują one mniejszy komfort i mniejsze wygody. Atrakcyjne ceny wynikają ze zmiany taryfy Lotu z promolot, na taryfę first minut. Jednocześnie wraz z ofertą „ Szalony wtorek” ze strony polskich linii lotniczych zniknęła oferta „Szalonej środy.” Możliwe więc, że Lot zmienił dzień tygodnia, w celu zredukowania jak w największym stopniu kosztów podróży. Warto spieszyć się z rezerwacją lotów, gdyż mimo różnorodności terminów i kierunków bilety rozchodzą się bardzo szybko. Z reguły linie lotnicze wyłączają z promocji dni świąteczne czy wakacje, gdyż wtedy i tak zawsze jest dużo chętnych na podróże. Taka okazja z pewnością wzmocni polskie linie na podniebnym rynku, a także pozwoli pozyskać wielu nowych klientów. Jeśli pasażer nie musi dopasować się do ścisłej daty wylotów, oferta zarówno środowa jak i wtorkowa jest bardzo atrakcyjna i wygodna. Pozwoli turystom na ominięcie weekendowej gorączki i zamieszania na zatłoczonych terminalach.