Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "madrytu"

Wczasy w Portugalii – jak tanio spędzić urlop

PortugaliaLizbona to przepiękne miasto położone u wybrzeży Atlantyku. Tutaj panuje niezwykła atmosfera. Warto zwiedzając Lizbonę wyposażyć się w dobre obuwie i niezłą kondycję, gdyż miasto położone jest na siedmiu wzgórzach. Atrakcji jest mnóstwo, wiec warto dokładnie obejrzeć każdą z dzielnic. Do najstarszej dzielnicy zalicza się Alfamę. Na najwyższym wzgórzu znajdziemy Zamek świętego Jerzego. Z budowli możemy zobaczyć panoramę miasta a także rzekę Tag. Do jednych z bardzie oryginalnych miejsc zalicza się Pałac Sztyletów. Wielu turystom wydaje się, ze wczasy w Portugalii to ogromny wydatek, jednak wiele z atrakcji miejskich możemy zwiedzić i zobaczyć darmowo. Po zwiedzaniu, zmęczeni zgiełkiem stolicy możemy odpocząć w jednym z zielonych parków. Dostępny jest Park Monsanto a także Park Narodów. To co jednak przyciąga tu najwięcej turystów, to przede wszystkim bliskość oceanu. Oczywiście otwarte dla nas są także złociste plaże, do których dojazd z centrum miasta zajmuje około pół godziny. Uliczki w Lizbonie są bardzo wąskie, a budowle ozdobione specjalnymi dekoracjami ściennymi. Ponadto ulice w Lizbonie są bardzo wąskie, co widać szczególnie jeżdżąc tramwajem.

Bilety lotnicze do Lizbony

W Portugalii można spędzić ciekawie wczasy o każdej porze roku. Bilety lotnicze warto bukować poza sezonem, gdyż wtedy są najtańsze. Easy jet oferuje bilety lotnicze z Londynu, Madrytu, Berlina i Liverpoolu. Loty z Berlina możemy upolować za 198 złotych. Wiele promocji oferuje portugalska linia lotnicza Tap. Port lotniczy to Lizbona- Portela. W Lizbonie jest bardzo dobrze rozwinięta komunikacja. Oferta easy jet jest bardzo dobra także dla polskich turystów. Przede wszystkim dlatego, że bilety lotnicze do Londynu czy Berlina także znajdziemy w bardzo niskich cenach. Dlatego nawet połączenie z przesiadką w którymś z europejskich portów lotniczych może być dla nas opłacalne. Sam easy jet oferuje z portu lotniczego tanie loty do Wielkiej Brytanii, możemy także skorzystać z opcji linii Ryanair czy wizz air.

Nowa oferta Lotu

Bilety LotniczeOd dłuższego czasu polskie linie lotnicze organizują dla swoich pasażerów edycje „szalona środa”. Wtedy bilety można zakupić nawet o 50 % taniej na różne kierunki Europy i świata. Teraz Lot zaoferował nową, jeszcze ciekawszą promocję „Szalony wtorek.” Ceny są jeszcze niższe niż w poprzednich edycjach , a pula biletów lotniczych naprawdę spora. Loty realizowane są z Warszawy jak i innych miast. Jednak te ze stolicy są o 70 złotych tańsze, niż te z portów regionalnych. Bilet lotniczy do Amsterdamu jest w cenie 328 złotych. W tej samej cenie polecimy także do Aten, Madrytu i Londynu. Kierunki objęte promocją to między innymi Damaszek, Larnaka, Paryż, Rzym, Sofia, Odessa, a także Talin. Lot oferuje nie tylko bogatą siatkę połączeń, ale także wiele dogodnych dat zarówno lotu jak i powrotu.

Szczególnie ciekawą ofertą są bilety lotnicze do Paryża. W obie strony polecimy tam aż do lutego 2012 roku. Dodatkowo promocyjne ceny dotyczą także wakacji, świąt i sylwestra. Dlatego można zaplanować sobie tam nie tylko letnie wczasy, ale także powitać Nowy Rok w jednym z najbardziej tajemniczych i atrakcyjnych miast Europy. W podanych cenach zawiera się już koszt bagażu rejestrowanego, wszystkie dodatkowe opłaty a także catering na pokładzie. Tej ofercie nie dorównują nawet hity cenowe tanich linii lotniczych. Gdyż do promocji niskobudżetowych przewoźników zawsze trzeba doliczyć wiele dodatkowych kosztów, a oferują one mniejszy komfort i mniejsze wygody. Atrakcyjne ceny wynikają ze zmiany taryfy Lotu z promolot, na taryfę first minut. Jednocześnie wraz z ofertą „ Szalony wtorek” ze strony polskich linii lotniczych zniknęła oferta „Szalonej środy.” Możliwe więc, że Lot zmienił dzień tygodnia, w celu zredukowania jak w największym stopniu kosztów podróży. Warto spieszyć się z rezerwacją lotów, gdyż mimo różnorodności terminów i kierunków bilety rozchodzą się bardzo szybko. Z reguły linie lotnicze wyłączają z promocji dni świąteczne czy wakacje, gdyż wtedy i tak zawsze jest dużo chętnych na podróże. Taka okazja z pewnością wzmocni polskie linie na podniebnym rynku, a także pozwoli pozyskać wielu nowych klientów. Jeśli pasażer nie musi dopasować się do ścisłej daty wylotów, oferta zarówno środowa jak i wtorkowa jest bardzo atrakcyjna i wygodna. Pozwoli turystom na ominięcie weekendowej gorączki i zamieszania na zatłoczonych terminalach.