Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "modlinie"

Zwiedź Grecję z tanimi liniami lotniczymi

kretaWyspa Kreta od wielu lat stanowi cel turystyczny wielu Polaków. Posiada wiele tajemnic i atrakcji do odkrycia. Dawne miasta portowe, antyczne zabytki, które przybliżą kulturę starożytną, przejrzysta woda i edeńskie plaże, to tylko krótki opis tego, co czeka nas na wczasach na Krecie. Wyspa posiada trzy porty lotnicze a także łatwo się po niej przemieszczać, gdyż komunikacja jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Największe miasta wyspy to Herakliton i Chania. Dla turystów, którzy spędzają tutaj wczasy możliwa jest kąpiel w morzu kreteńskim jak i libijskim, które zlokalizowane jest na południu wyspy. Temperatury na wyspie w typowych miesiącach letnich są bardzo wysokie. Dlatego większość wczasowiczów nastawia się na pasywny odpoczynek, lub korzystanie ze sportów wodnych. Natomiast w pozostałych miesiącach wyspa ma trochę mniejsze temperatury, dlatego łatwiej będzie zwiedzać różne zabytki. Kreta położona jest na Morzu Śródziemnym i jest piątą co do wielkości wyspą. Kreta to miejsce, które daje wiele propozycji różnych wycieczek i odkrycia tajemnic tego fantastycznego miejsca.

Ateny- miasto tajemnic

Ateny w dużej mierze podporządkowe są turystyce. Nic dziwnego, że do stolicy starożytnej Grecji wciąż przyjeżdżają turyści z całego świata. Dzielnica, która oderwana jest od turystycznego zgiełku to Plaka. Tutaj bije prawdziwe serce starożytności. Najważniejsze miejsca, które warto zwiedzić w Atenach to oczywiście Akropol, wzgórze Filopapposa, miasto posiada także ponad 80 muzeów. Miasto nosi imię greckiej bogini i w całości przepełnione jest różnymi znakami z czasów starożytnych. Tutaj jak nigdzie indziej będziemy mogli zapoznać się z wszystkimi tajnikami greckiej religii i filozofii.

Ryanair do Grecji

Tanie linie lotnicze oferują podróż do Grecji z możliwością zwiedzenia zarówno Aten jak i wyspy Krety. Bilety lotnicze kupimy w cenie 268 złotych. Ryanair oferuje przeloty z portu lotniczego w Modlinie do Chanii. Lot będzie odbywał się z przesiadka na lotnisku w Oslo. Natomiast w drodze powrotnej polecimy z Aten. Za niewielkie pieniądze możemy wypożyczyć na miejscu samochód i pozwiedzać wyspę i miasto. Z Ryanairem najlepiej podróżować tylko z bagażem podręcznym. Linia zaoferowała możliwość wzięta na pokład samolotu drugiego bagażu podręcznego.

kreta

Wczasy na Węgrzech

BudapesztMarzysz o kąpieli w ciepłych wodach? Chcesz przy okazji zadbać o swoje zdrowie? To wszystko zapewnią spragnionym urlopowiczom wczasy na Węgrzech. Tutaj znajdziemy ponad 350 ujęć źródeł wód termalnych. Ich właściwości były już znane w czasach rzymskich. Wody pomagają w leczeniu wielu schorzeń. Najsłynniejsze i najpiękniejsze termy mieszczą się w Budapeszcie. Nad Dunajem znajduje się hotel Gellert. We wnętrzu kryje się 13 basenów, a najpiękniejszy z nich charakteryzuje się szklanym sklepieniem. Warto wybrać się także na kąpielisko Heviz. Rosną tutaj jedyne w Europie lilie wodne, a kąpiel wśród kwiatów jest niezapomnianym przeżyciem. Dużym plusem dla polskich turystów jest fakt, że w wielu miejscach można się tutaj porozumieć po polsku.

Bilety lotnicze do Budapesztu

Lecąc do Budapesztu najkorzystniejszą ofertą są bilety lotnicze w linii wizz air. W porcie lotniczym w Budapeszcie znajdziemy główną bazę linii wizz air, która funkcjonuje jako jeden z najbardziej znanych przewoźników. Wizz air oferuje sporo promocji do węgierskiej stolicy. Od zawsze cieszył się sporą popularnością wśród klientów. Poza tym po upadku linii Malev, wizz air stał się główną, węgierską linią lotniczą. Wizz air od zawsze konkurował z Ryanairem. Dwa potężne giganty low cost rywalizują ze sobą o klienta, przede wszystkim oferując podobne ceny. Wizz air i ryanair wciąż promują bilety lotnicze po Europie. W ostatnim czasie wizz air zwiększył swoją ofertę o Tel Awiw. Planuje także rozpocząć loty do Egiptu, jednak niestabilna sytuacja polityczna sprawiła, że na razie wstrzymał się z promocją nowych połączeń. Wizz air w swojej ofercie ma możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych na pokład samolotu. Mniejszy znajduje się w cenie biletu lotniczego, natomiast większy jest dodatkowo płatny. Jak każdy przewoźnik low cost rządzi się swoimi prawami, aby maksymalnie obniżyć ceny. Dlatego warto samemu dokonać odprawy, ograniczyć bagaż, wtedy bilet lotniczy kupimy naprawdę bardzo tanio.

Wizz Air w Polsce

W naszym kraju tanie linie lotnicze rozwijają się w zaskakującym tempie. Wizz air jako jedyny przewoźnik low cost stacjonuje w głównym porcie lotniczym – na Okęciu. Lotnisko przyjmuje głównie regularne loty. Ryanair stacjonuje także w Warszawie, ale w Modlinie. Wizz air początkowo przeniósł wszystkie samoloty także do Modlina, jednak przez wielokrotny remont portu lotniczego wizz air poniósł straty. Obecnie lata z Okęcia wciąż poszerzając swoją ofertę. Oprócz tego znajdziemy wiele połączeń z regionalnych lotnisk, jak Katowice, Wrocław czy Gdańsk. Wizz air otworzył sporo połączeń do Norwegii, między innymi zwiększył częstotliwość lotów z Gdańska a także otworzył połączenie do Bergen z Katowic. Wizz air zaangażował się także w przeloty krajowe, oferując bardzo korzystne ceny. Tym samym stanowią konkurencję dla polskich linii lotniczych. Do tej pory głównymi przewoźnikami był Lot i Eurolot, obecnie w Polsce przeloty krajowe oferuje także wizz air i ryanair.

 

Na koniec zapraszam na : Humor i tu: Katalog stron oraz do zakupów w tym: Sklepie komputerowym