Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "polskie linie lotnicze lot"

Bilety lotnicze za 10 tysięcy złotych

Polski LOTTo wcale nie żart, Polskie Linie Lotnicze LOT chcą zaoferować swoi klientom biznesowym podróż do USA najnowszym Boeingiem 787 Dreamliner za bagatela 10 tysięcy złotych. Przewoźnik jako pierwszy w Europie będzie posiadał taki rejs w swojej ofercie.

Linie Lotnicze LOT w cenie biletu zaoferują swoim pasażerom najlepsze warunki klasy biznes, a wśród nich naprawdę wygodne, ergonomiczne fotele, które rozkładają się do pozycji płaskiej leżanki, ponadto każdy będzie miał własne centrum rozrywki, gdzie znajdziemy kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych, ponadto będą mogli zamówić posiłek z menu a’la carte. Klasa biznes to także nielimitowane drinki oraz opiekę najlepiej wyszkolonych stewardes. Bilety na ekskluzywne loty do USA oraz Chin można rezerwować już na stronie przewoźnika.

Do Polski wciąż nie dotarł pierwszy z ośmiu Boeingów 787 Dreamliner jakie zamówił LOT. Producent obiecuje, że maszyna wyląduje na warszawskim Okęciu w listopadzie, to ponad 2 lata spóźnienia. Niedawno obchodzona była pierwsza rocznica Boeinga jaki trafił do japońskich linii lotniczych ANA, posiadał on numer fabryczny 001. Pierwszy lot z Tokio do Hongkongu trwał cztery godziny i osiem minut.

Pierwszy lot Boeinga w barwach LOT-u zaplanowany został na 14 grudnia. Trasa będzie symboliczna, bo zaledwie z Warszawy do Pragi, lecz z pewnością dla pasażerów tego pierwszego rejsu będzie to wyjątkowa atrakcja. Według harmonogramu amerykańskiego producenta kolejne cztery samoloty mają trafić do Polski do końca marca przyszłego roku.

Pierwszy rejs liniowca marzeń za ocen ma się odbyć w połowie stycznia 2013 roku. Linie lotnicze LOT wystartują wtedy z Warszawy a punktem docelowym będzie najbardziej polskie miasto w USA, czy Chicago. Początkowo nowy Boeing będzie wykorzystywany dość sporadycznie, dlatego kolejna podróż za Atlantyk odbędzie się dopiero 1 lutego do Toronto, a dwa dni później do Nowego Jorku. Jak wiadomo przewoźnik chce eksploatować nową maszynę także w podróżach na daleki wschód, dlatego 3 marca samolot wystartuje do Pekinu.

Dreamliner będzie dysponował trzema klasami pasażerskimi, najbardziej kameralna, a tym samym o największym komforcie będzie klasa biznes, znajdzie się w niej 18 komfortowych foteli, kolejna, licząca 21 foteli będzie klasa premium economy, najwięcej miejsc do dyspozycji pasażerów będzie w klasie ekonomicznej, dokładnie 213 foteli. Koszty jakie musi ponieść przewoźnik przed wzbiciem się maszyny w niebo są nieco wyższe niż przykładu obecnie wykorzystywanych Boeingów 767.

Polski przewoźnik przedstawił już cennik na poszczególne klasy i trasy, i tak podróż w dwie strony do Nowego Jorku w klasie ekonomicznej to koszt 1999 zł, podobną cenę znajdziemy na rejsach do Chicago oraz Toronto. 300 złotych więcej zapłacimy za lot do Pekinu. Z kolei w klasie premium bilety lotnicze będą kształtować odpowiednio 3999zł oraz 4499 zł na trasie do Pekinu. Wspomniana najlepsza, a zarazem najdroższa klasa biznes to wydatek rzędu 10 tysięcy zł i więcej.

Nagroda dla polskich linii lotniczych

Polskie linie lotnicze LOTLot od ponad 80 lat funkcjonuje na podniebnym rynku. Mimo różnych problemów finansowych, które przechodzą wszystkie linie lotnicze, Lot wychodzi na prostą. Po raz piętnasty otrzymał tytuł Najlepszej linii lotniczej na terenie Europy wschodniej. Po raz pierwszy Lot otrzymał tę nagrodę w 1998 roku. Nagroda przyznawana jest przez brytyjskie pismo, a wręczana jest w Londynie. Pasażerowie w głosowaniu brali pod uwagę wysoką jakość usług na pokładach samolotów. Pasażerowie, którzy brali udział w głosowaniu głównie podróżują klasą biznes.

Nowa jakość polskich linii lotniczych

Lot w tym roku otrzymał nowe Dreamlinery. Te samoloty odznaczają się największą technologią na całym kontynencie. Pierwszy lot Dreamlinerem odbędzie się już w grudniu a nowym połączeniem będzie Praga. W przyszłości polskie linie lotnicze będą miały w swoim posiadaniu jeszcze więcej Dreamlinerów. Lot oprócz zmodernizowania floty, odnowił także biura sprzedaży biletów lotniczych. Lot reklamuje nasz kraj, tworząc samolot z polskimi symbolami. Lot dzięki nowym dreamlinerom będzie wykonywał o wiele więcej lotów długodystansowych. Wznowił połączenia z Pekinem, który jest bardzo znanym ośrodkiem turystycznym i biznesowym.

Polskie linie lotnicze LOTSzalona środa z Lotem

Polskie linie lotnicze znane są z edycji szalonej środy. Ilość kierunków jest tak duża, że bardzo często jednodniowa promocja zostaje przedłużona o kolejne godziny. W tej edycji możemy kupić wiele biletów lotniczych do europejskich stolic. Bardzo często w tej edycji pojawia się promocja na bilety lotnicze do Kairu. Oprócz europejskich desygnacji, w polskich liniach lotniczych możemy skorzystać z oferty krajowe first minut. Linia oferuje tanie loty krajowe. Zwiększa sprzedaż biletów lotniczych do Rzeszowa. Częściej samoloty Lotu będą kursowały także z Warszawy do Wrocławia. Polacy coraz chętniej korzystają z drogi powietrznej. Oprócz Lotu wiele ofert ma także przewoźnik Eurolot. Bilety lotnicze sprzedaje już za 99 złotych. Eurolot oferuje także połączenia zagraniczne.