Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "polskie linie lotnicze"

Nagroda dla polskich linii lotniczych

Polskie linie lotnicze LOTLot od ponad 80 lat funkcjonuje na podniebnym rynku. Mimo różnych problemów finansowych, które przechodzą wszystkie linie lotnicze, Lot wychodzi na prostą. Po raz piętnasty otrzymał tytuł Najlepszej linii lotniczej na terenie Europy wschodniej. Po raz pierwszy Lot otrzymał tę nagrodę w 1998 roku. Nagroda przyznawana jest przez brytyjskie pismo, a wręczana jest w Londynie. Pasażerowie w głosowaniu brali pod uwagę wysoką jakość usług na pokładach samolotów. Pasażerowie, którzy brali udział w głosowaniu głównie podróżują klasą biznes.

Nowa jakość polskich linii lotniczych

Lot w tym roku otrzymał nowe Dreamlinery. Te samoloty odznaczają się największą technologią na całym kontynencie. Pierwszy lot Dreamlinerem odbędzie się już w grudniu a nowym połączeniem będzie Praga. W przyszłości polskie linie lotnicze będą miały w swoim posiadaniu jeszcze więcej Dreamlinerów. Lot oprócz zmodernizowania floty, odnowił także biura sprzedaży biletów lotniczych. Lot reklamuje nasz kraj, tworząc samolot z polskimi symbolami. Lot dzięki nowym dreamlinerom będzie wykonywał o wiele więcej lotów długodystansowych. Wznowił połączenia z Pekinem, który jest bardzo znanym ośrodkiem turystycznym i biznesowym.

Polskie linie lotnicze LOTSzalona środa z Lotem

Polskie linie lotnicze znane są z edycji szalonej środy. Ilość kierunków jest tak duża, że bardzo często jednodniowa promocja zostaje przedłużona o kolejne godziny. W tej edycji możemy kupić wiele biletów lotniczych do europejskich stolic. Bardzo często w tej edycji pojawia się promocja na bilety lotnicze do Kairu. Oprócz europejskich desygnacji, w polskich liniach lotniczych możemy skorzystać z oferty krajowe first minut. Linia oferuje tanie loty krajowe. Zwiększa sprzedaż biletów lotniczych do Rzeszowa. Częściej samoloty Lotu będą kursowały także z Warszawy do Wrocławia. Polacy coraz chętniej korzystają z drogi powietrznej. Oprócz Lotu wiele ofert ma także przewoźnik Eurolot. Bilety lotnicze sprzedaje już za 99 złotych. Eurolot oferuje także połączenia zagraniczne.

Nowe biura sprzedaży w Locie

Polskie linie lotniczePolskie linie lotnicze zostały znacznie zdopingowane coraz to lepszymi wynikami. Dlatego nie poprzestają tylko na zwiększeniu i udoskonaleniu siatki połączeń ale także i w każdym obszarze dbają o swój wizerunek. W marcu zostało otworzone w Krakowie pierwsze odnowione biuro Lotu. Całe wydarzenie skupiło bardzo zacnych i ważnych gości w tym przedstawicieli duchowieństwa, polityki a także portu lotniczego w Balicach, który jest drugim po Okęciu lotniskiem w naszym kraju.

Lot pragnie całkowicie odnowić swój wizerunek. Nowy image nie oznacza jednak zerwania z tradycją a wręcz przeciwnie będzie opierał się na połączeniu tradycji z nowoczesnością. Niezmiennie od wielu lat symbolem Lotu jest żuraw, jednak obecnie oprócz tego motywu na oficjalnych dokumentach przewoźnika będzie widniał wizerunek Fryderyka Chopina czy Syrenki Warszawskiej. W podobnym stylu tworzone są nowe biura, które mają zachęcać oczywiście do zakupów biletów lotniczych, ale także być przyjazne i przypominać o tożsamości narodowej Polaków. Mimo że samoloty Lotu można znaleźć w wielu zagranicznych portach lotniczych, Lot chce podkreślić że jest polską, rodzimą linia lotniczą. Nowy wizerunek nie oznacza jednak braku reform, gdyż bez nich Lot pozostał by daleko w tyle po innych przewoźnikach. Polskie linie lotnicze dysponują 18 biurami, które są zlokalizowane w różnych miejscach Polski. Prezes Lotu ma nadzieję, że nowy wizerunek jeszcze bardziej pozytywnie wpłynie na rozwój rodzimego przewoźnika.

Obecnie Lot odmładza znacznie swoją flotę. W jego posiadaniu znajduje się nowy Dreamliner, samolot o najwyższej technologii. Lot to jedyna linia lotnicza na naszym kontynencie posiadającą tak wspaniały samolot. Lot rozszerza zasięg swoich lotów, między innymi otwierając loty do Pekinu. Turyści mogą wybrać się także do wielu krajów europejskich korzystając z oferty Szalony tydzień z Lotem. W ofercie dostępnych jest mnóstwo tras miedzy innymi bilety lotnicze do Londynu, Paryża czy Brukseli.

Awaria samolotu w polskich liniach lotniczych

Port lotniczy Jesionka220 pasażerów na pokładzie samolotu polskich linii lotniczych, wracających z portu lotniczego w Newark przeżyło chwile grozy. Samolot musiał lądować bez wysuniętego podwozia, jednak cała akcja zakończyła się sukcesem i nikt nie został ranny. Obecnie trwają badania nad przyczyną awarii. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze awaria rozpoczęła się już po starcie samolotu. Wstępnie można stwierdzić, ze zawiódł system hydrauliczny. Awaria rozpoczęła się już w trakcie schowania podwozia, czyli na samym początku lotu. Obecnie czarne skrzynki są badane przez Niemieckich ekspertów. Lądowanie bez podwozia wymagało wielkiego profesjonalizmu i opanowania pilota. Oprócz niego w akcji wzięło 11 innych osób z załogi.

Awaryjne lądowanie w Locie wstrząsnęło całą Europą, gdyż wielu pasażerów mogło otrzeć się o poważne obrażenia a nawet i śmierć. Wiele osób, które wtedy były na pokładzie samolotu uważają, ze dostali drugie życie i raczej nie myślą o roszczeniu o odszkodowania, które mógłby wypłacić Lot za straty moralne.

Szczęśliwy finał lądowania i tak nie ejst zbyt szczęśliwy dla linii lotniczych, jeśli chodzi o straty finansowe. Zamknięcie portu lotniczego, spowodowane lądowaniem paraliżowało inne polskie lotniska a także loty wielu innych linii lotniczych. Najczęściej bazą zastępczą był Kraków i Katowice. Jedynie port lotniczy Jesionka i Bydgoszcz nie odczuły zbytnio zamieszania na polskim rynku lotniczym. Lot przez odwołanie połączeń codziennie liczy do dwóch milionów strat. Dzięki temu, ze jest uczestnikiem programu Star Alliance te straty troszkę zmaleją.

Polskie linie lotnicze od niedawna dźwigają się z potężnego kryzysu. Cała akcja marketingowa, jak na przykład promowanie Polski w Europie specjalnym samolotem Lotu, ma na celu przywrócić polskim liniom lotniczym dawną pozycję. W przyszłym roku planuje się także prywatyzację Lotu. Prezes polskich linii lotniczych pragnie jak najszybciej sprawić by Lot stał się jedną z najpotężniejszych linii w Europie.