Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "quatar airlines"

Quatar Airlines – więcej połączeń z Polski

Quatar AirlinesLinie lotnicze Quatar Airlines już niebawem na większą skalę zadomowią się w Polsce. Z portu lotniczego w Warszawie będą oferowały o 75 procent więcej lotów niż dotychczas. Codziennie będzie funkcjonowało połączenie z polskiej stolicy do Doha. Zmiany mają nastąpić już od trzeciego lutego. Ponadto Quatar Airlines oferuje bilety lotnicze do Hong Kongu, Delhi, Dubaju, Bombaju, Abu Zabi i Bangkoku. Obecnie dzięki wzrostowi turystyki, pasażerowie nie szukają już tylko tanich lotów po Europie. Coraz częściej szukamy wczasów na innych kontynentach, między innymi na kontynencie azjatyckim. Linie lotnicze rozpoczęły funkcjonowanie w polskim porcie lotniczym miesiąc temu, jednak oferują szeroki wachlarz połączeń.

Wczasy w Katarze

Katar położony jest nad zatoka perską ze stolicą we wspaniałym miescie Doha. Przed podróżą warto zapoznać się z kulturą tergo regionu, gdyż większość obyczajów, podobnie jak w całej Arabii Saudyjskiej zdominowanych jest przez islam. W tym kraju mieści się także siedziba najsłynniejszej arabskiej telewizji. Jeszcze niedawno Katar był krajem zapomnianym, obecnie funkcjonuje jako główny obszar wydobycia gazu i ropy naftowej a także stanowi mocne oparcie dla amerykańskiego lotnictwa.

Wczasy w Dubaju

Dubaj to jedno z najpiękniejszych miast Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Przede wszystkim oczy świata zwracają uwagę na to miejsce z powodu ciekawych kombinacji budowlanych. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem życia kulturalnego i rozrywki, stąd na Europejczyków, którzy chcą tutaj spędzić wczasy czeka naprawdę mnóstwo atrakcji.

Wczasy w Bangkoku

Bangkok to stolica Tajlandii, która coraz bardziej zyskuje na popularności pod względem turystyki. Jest jednym z miast, które rozwija się w najszybszym tempie. Miasto posiada ponad czterysta świątyń, najstarsza z nich sięga do okresu renesansu i mieści w sobie ogromny posąg Buddy. Do znanych zabytków zalicza się także Wielki Pałac Królewski. Oprócz linii Quatar Airlines, połączenia z tym miastem oferują linie Norwegian z portu lotniczego w Sztokholmie. Mimo że jest to tania linia lotnicza rozpoczyna dalsze trasy. Już niebawem u tego przewoźnika kupimy bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Nowe rejsy na 2013 rok

Branża lotniczaBranża lotnicza bardzo się rozwija i stale odpowiada na potrzeby klientów. Nowy rok to okazja na kolejne hity cenowe a także rozwinięcie siatki połączeń o nowe, bogate kierunki. Według statystyk chętniej korzystamy z usług tanich linii lotniczych, oczywiście kierując się ceną. Jednak regularni przewoźnicy także chętniej obniżają ceny aby pozyskać klientów. Od nowego roku z liniami Quatar Airlines będziemy mogli udać się do Kambodży. Rejsy będą realizowane z warszawskiego portu lotniczego. Od nowego roku będzie można częściej udać się także na wczasy do Indii. Z Warszawy taniej kupimy także bilety lotnicze do Nowego Jorku.

Tanie latanie

Najwięcej ofert możemy spodziewać się w tanich liniach lotniczych. Ryanair z Lublina otwiera nową trasę do Liverpolu a także z portu lotniczego w Krakowie oferuje tanie loty do Manchesteru. Z Lublina kupimy także bilety lotnicze do Londynu w linii wizz air. Zarówno Ryanair jak i wizz air oferują sporo tanich lotów z Modlina. Podwarszawskie lotnisko jest głównie bazą dla tanich linii lotniczych. Dzięki nowym ofertom, Modlin stał się nieformalną stolicą taniego latania. Ryanair i wizz air to linie, które ze sobą konkurują. Jednak dzięki wspólnym lotom przesiadkowym, pasażerowie będą mogli latać już niebawem do Portugalii, odwiedzając dwa główne ośrodki turystyczne Faro i Porto. Z Krakowa możemy także polecieć liniami easy jet to Londynu Southend. Tanie loty rozpoczynają się już od czerwca 2013 roku. Easy jet będzie latał cztery razy w tygodniu. Kolejno z portu lotniczego w Londynie linie oferują aż 11 tras między innymi Majorka, Ibiza, Barcelona a także możemy zakupić bilety lotnicze do Wenecji. Pierwszy lot planuje się na czerwiec, natomiast już od listopada możemy kupić bilety. Easy jet będzie sprzedawał więcej biletów lotniczych do Niemiec. Nową trasą docelową stało się Drezno. Easy jet to na razie jedyna linia lotnicza, która oferuje bezpośrednie loty z Drezna do Bazylei. Easy jet jest uważany za bardzo ekonomiczną i ekologiczną linię. W sposób wyjątkowy dba o środowisko a także o sowich klientów, oferując im wysoki standard na pokładach samolotów.

Tanie loty w Locie

Nowy rok będzie stał pod nazwą nowego samolotu w Locie- Dreamlinera boeing 787. Dzięki niemu z Polski ruszy sporo lotów długodystansowych. Obecnie Lot oferuje promocyjne ceny do Pekinu. Nowa maszyna wraz z początkiem nowego roku rozpocznie tourne po Europie. Pierwszy lot odbędzie się 14 grudnia do Pragi. Obecnie trwają loty szkoleniowe w porcie lotniczym w Krakowie i Bydgoszczy.