Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "sas"

Coraz więcej połączeń w skandynawskich liniach lotniczych

SASSAS to linia która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Od wielu lat funkcjonuje jako najpunktualniejszy przewoźnik Europy. W tym roku w miesiącu kwietniu stały się najpunktualniejszymi liniami lotniczymi świata. Sas był pionierem w wielu usługach jak lot nad biegunem polarnym, czy pierwszy lot zagraniczny z portu lotniczego w Poznaniu.

Obecnie Sas oferuje bilety lotnicze do San Francisko. Loty oczywiście będą odbywały się z Kopenhagi, ale połączenie z tym portem lotniczym z Polski również jest bardzo korzystne. Nowa trasa rusza już od ósmego kwietnia. Ameryka Północna daje duże nadzieje dla skandynawskich linii lotniczych.

Z Kopenhagi Sas lata także do Laponii. Tanie loty do Kiruny to 29 nowe połączenie linii Sas w tym roku. Samoloty zaczną latać od 20 grudnia. Kiruna od zawsze przyciągała turystów z terenów Skandynawii, ale obecnie jest także chętnie odwiedzana przez turystów z innych terenów Europy. Osoby spędzające tutaj wczasy mogą wziąć udział w wyścigach w psich zaprzęgach a także wziąć udział w safari i wędkowaniu. W Kirunie można także zwiedzić specjalny lodowy hotel. Nowe połączenie ma uzupełnić inne połączenia : Sztokholm- Laponia.

Sas rozbudowuje się także w Polsce. Już teraz możemy aż trzy razy dziennie latać do Kopenhagi z Poznania. Sas uruchamia także inne połączenia miedzy innymi z Łodzi do Kopenhagi a także z Wrocławia do Kopenhagi. Teraz Sas oferuje ponad 70 połączeń w tygodniu z Polski. Już od okresu zimowego ilość połączeń zwiększy się do 84. Sas oferuje także bilety lotnicze do Nowego Jorku otwierając nowe loty z Oslo.

Podróż z Sas to prawdziwie wysoki komfort. Przede wszystkim klasa biznesowa przystosowana jest nawet do najbardziej wymagających pasażerów. Na pokładach samolotów można skosztować wybornego menu a także wspaniałych trunków. Obsługa w tych liniach jest bardzo doświadczona i przyjazna. Dlatego ta linia lotnicza zdobywa wciąż nowych klientów a także może sobie pozwolić na coraz to nowe kierunki.

Nagrody oraz innowacyjne rozwiązania linii SAS

SASNie od dziś wiadomo, że skandynawska linia lotnicza SAS wyróżnia się na tle Europu oraz całego świata pod kątem punktualności. Przewoźnik przez trzy lata z rzędu jest nagradzany przez serwis Flightstats mianem najpunktualniejszej europejskiej linii lotniczej. Linia lotnicza SAS w globalnym rankingu ustępuje naprawdę najlepszym, co ciekawe pierwsze dwa miejsca należą również niezmiennie od kilku lat do japońskich linii lotniczych ANA oraz JAL.

Podczas niedawnej konferencji w Kopenhadze, gdzie przewoźnik zaprezentował swoją strategię na najbliższe kilka lat pojawił się Jeff Kennedy, prezes Flightstats, który właśnie wtedy specjalnie przyleciał do Kopenhagi, by uroczyście wręczyć nagrodę przewoźnikowi.

Przy okazji mógł zaprezentować sposób w jaki jego firma gromadzi dane dotyczące punktualności lotów każdej linii lotniczej, oraz wspomniał o istotnych kryteriach jakie brane są pod uwagę przy wyborze najbardziej punktualnych linii lotniczych. Okazało się, że to bardzo skomplikowany proces, dlatego to jedyny tego typu ranking na świecie.

Przez ostatnie kilka lat skandynawska linia lotnicza SAS wielokrotnie była nagradzana zarówno przez branżowe instytucje jak i swoich pasażerów. Między innymi w 2010 r przewoźnik otrzymał wyróżnienie za przeprowadzone kampanie społeczne na portalu Facebook za Love is in the air, rok później natomiast za Sommarflyget, w której to głosujący użytkownicy wybrali trasę sezonową, na której będzie latał SAS.

Wielu klientów ucieszyło się również z faktu, że skandynawski przewoźnik lotniczy dał im możliwość korzystania z aplikacji SAS Crew Guide APP za pośrednictwem ich Ipponów oraz telefonów z systemem Android. Aplikacja udostępnia pasażerom wszelkie informacje pochodzące od pilotów oraz personelu pokładowego na temat tego, co naprawdę warto zobaczyć w danym mieście, która restauracja jest dobra, jaki koncert się zbliża itd. Co istotne firma Apple uznała tą aplikację za jedną z najlepszych w kategorii “Podróże”.

Organizacja IGLTA wyróżniła również innowacyjność linii lotniczych SAS, za opracowanie SAS Smart Pass czyli małej naklejki, którą należy umieścić na naszym telefonie komórkowym, dzięki temu nasza podróż będzie łatwiejsza i przede wszystkim szybsza.

SASTa niewielka naklejka będzie posiadała zakodowane informacje na temat szczegółów dotyczących wszystkich naszych lotów. Będzie to działać na podobnej zasadzie jak zbliżeniowa karta płatnicza, czyli po przytknięciu telefonu do specjalnego terminala. Dodatkowo urządzenie ułatwi nam korzystanie z mobilnych kiosków do samodzielnej odprawy, a także podczas przechodzenia przez kontrolę osobistą. Inną funkcją naklejki jest prostsze korzystanie z saloników biznesowych oraz przy wchodzeniu na pokład samolotu.

Niestety nie wszyscy będą mogli z niej korzystać, na początek wyróżnieni zostaną członkowie EuroBonus Pandion oraz Gold mieszkający w Skandynawii. Jak widać nowe motto “Best value for money and service” już teraz wprowadzone zostało w życie.