Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "w budapeszcie"

Bilety lotnicze do Budapesztu

Budapeszt to przepiękne miasto pełne pomników, kościołów, fontann i placów. Szczególnie pięknie jest tutaj nocą. Budapeszt przywita nas wieloma atrakcjami z dziedziny kultury i rozrywki. Warto zobaczyć tutaj Kościół świętego Macieja, w którym niegdyś odbywały się koronacje królów. Warto zobaczyć tutaj także kaplicę świętej Trójcy. Ważną atrakcją ejst także Most Łańcuchowy, który łączy dwa oddzielne obszary Budę i Peszt. Przy stacji metra możemy zobaczyć Plac Bohaterów. Niedaleko znajduje się gmach Muzeum Sztuk Pięknych. Zlokalizowany nad rzeką Dunaj Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniejszych stolic Europy. Turyści mogą zobaczyć tutaj Ogród zoologiczny z 1866 roku. Zmęczeni zwiedzaniem możemy udać się na Wyspę Małgorzaty. Możemy skorzystać tutaj z olimpijskich basenów, źródeł termalnych a także kąpielisk i kortów tenisowych. Do najbardziej reprezentacyjnych budowli należy Zamek Królewski. Historia tego Pałacu sięga czasów średniowiecznych.

budapest

Tanie loty do Budapesztu- wizz air

Bilety lotnicze do Budapesztu kupimy w cenie 68 złotych. Tanie loty będą realizowane we wrześniu i październiku. Wizz air oferuje taką opcję także na weekendy. Niekoniecznie musimy spędzić długie wczasy w stolicy Węgier, możemy także wybrać się na parę dni. Budapeszt to bardzo dobra opcja, gdyż możemy znaleźć tutaj tanie hotele i rozrywki w mniejszych kosztach. Taka tania oferta jest przeznaczona dla członków klubu wizz air. Dlatego jeśli często podróżujemy samolotami, warto wybrać taką opcje i oszczędzać na każdym połączeniu, a także wykorzystać opcję tanich lotów. Wizz air oferuje bagaż rejestrowany o wadze 32 kilogramów. Możemy także wziąć dwa rodzaje bagaży podręcznych mniejszy lub większy.

Tanie loty z Budapesztu

Wizz air oferuje także sporo promocji z Budapesztu. Między innymi wprowadza loty na Maltę i do Egiptu. Wizz air w Budapeszcie ma swoją główną bazę i z tego portu lotniczego oferuje najwięcej połączeń. Po upadku węgierskiej linii lotniczej Malev, wizz air przejął monopol na bilety lotnicze do Budapesztu. Wizz air konkuruje w Polsce z linią Ryanair, która wyprzedziła już nawet Lot. Wizz air niedługo też poprawi notowania. Pragnie zainwestować we flotę i nowe maszyny, a także zwiększyć zasięg swoich lotów. W przyszłości wizz air będzie oferował tanie loty do Dubaju.

budapest

Wczasy na Węgrzech

BudapesztMarzysz o kąpieli w ciepłych wodach? Chcesz przy okazji zadbać o swoje zdrowie? To wszystko zapewnią spragnionym urlopowiczom wczasy na Węgrzech. Tutaj znajdziemy ponad 350 ujęć źródeł wód termalnych. Ich właściwości były już znane w czasach rzymskich. Wody pomagają w leczeniu wielu schorzeń. Najsłynniejsze i najpiękniejsze termy mieszczą się w Budapeszcie. Nad Dunajem znajduje się hotel Gellert. We wnętrzu kryje się 13 basenów, a najpiękniejszy z nich charakteryzuje się szklanym sklepieniem. Warto wybrać się także na kąpielisko Heviz. Rosną tutaj jedyne w Europie lilie wodne, a kąpiel wśród kwiatów jest niezapomnianym przeżyciem. Dużym plusem dla polskich turystów jest fakt, że w wielu miejscach można się tutaj porozumieć po polsku.

Bilety lotnicze do Budapesztu

Lecąc do Budapesztu najkorzystniejszą ofertą są bilety lotnicze w linii wizz air. W porcie lotniczym w Budapeszcie znajdziemy główną bazę linii wizz air, która funkcjonuje jako jeden z najbardziej znanych przewoźników. Wizz air oferuje sporo promocji do węgierskiej stolicy. Od zawsze cieszył się sporą popularnością wśród klientów. Poza tym po upadku linii Malev, wizz air stał się główną, węgierską linią lotniczą. Wizz air od zawsze konkurował z Ryanairem. Dwa potężne giganty low cost rywalizują ze sobą o klienta, przede wszystkim oferując podobne ceny. Wizz air i ryanair wciąż promują bilety lotnicze po Europie. W ostatnim czasie wizz air zwiększył swoją ofertę o Tel Awiw. Planuje także rozpocząć loty do Egiptu, jednak niestabilna sytuacja polityczna sprawiła, że na razie wstrzymał się z promocją nowych połączeń. Wizz air w swojej ofercie ma możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych na pokład samolotu. Mniejszy znajduje się w cenie biletu lotniczego, natomiast większy jest dodatkowo płatny. Jak każdy przewoźnik low cost rządzi się swoimi prawami, aby maksymalnie obniżyć ceny. Dlatego warto samemu dokonać odprawy, ograniczyć bagaż, wtedy bilet lotniczy kupimy naprawdę bardzo tanio.

Wizz Air w Polsce

W naszym kraju tanie linie lotnicze rozwijają się w zaskakującym tempie. Wizz air jako jedyny przewoźnik low cost stacjonuje w głównym porcie lotniczym – na Okęciu. Lotnisko przyjmuje głównie regularne loty. Ryanair stacjonuje także w Warszawie, ale w Modlinie. Wizz air początkowo przeniósł wszystkie samoloty także do Modlina, jednak przez wielokrotny remont portu lotniczego wizz air poniósł straty. Obecnie lata z Okęcia wciąż poszerzając swoją ofertę. Oprócz tego znajdziemy wiele połączeń z regionalnych lotnisk, jak Katowice, Wrocław czy Gdańsk. Wizz air otworzył sporo połączeń do Norwegii, między innymi zwiększył częstotliwość lotów z Gdańska a także otworzył połączenie do Bergen z Katowic. Wizz air zaangażował się także w przeloty krajowe, oferując bardzo korzystne ceny. Tym samym stanowią konkurencję dla polskich linii lotniczych. Do tej pory głównymi przewoźnikami był Lot i Eurolot, obecnie w Polsce przeloty krajowe oferuje także wizz air i ryanair.

 

Na koniec zapraszam na : Humor i tu: Katalog stron oraz do zakupów w tym: Sklepie komputerowym