Rezerwacje Lotnicze

Zarezerwowałem czas dla Was..

Rezerwacje Lotnicze
Rezerwacje-lotnicze.pl » Artykuły otagowane jako "warszawy"

Wczasy nad Balatonem – tanie bilety lotnicze

BalatonBudapeszt to przepiękne miasto, które zachwyca turystów swoim niepowtarzalnym urokiem. Miasto jest pełne zabytkowych budowli a brzeg Dunaju przepełniony kamienicami i zabytkami. Warto zwiedzić tutaj Most Łańcuchowy, Bazylikę świętego Stefana, Plac Bohaterów, Kolejkę Siklo. Turyści mogą także zwiedzać uliczki Starego Miasta. Bilety lotnicze do Budapesztu w atrakcyjnych cenach sprzedaje wizz air. Przede wszystkim warto zastanowić się nad wypadem na weekend do tego miasta. Wizz air przejął sporo połączeń, po tym jak splajtowała linia Malev. Koniec działalności rodzimego brata sprawił, ze wizz air mógł zwiększyć działalność na tym kierunku a także przejąć sporo klientów. Wizz air ma także główną bazę w porcie lotniczym w Budapeszcie. To lotnisko jest także świetnym portem lotniczym przesiadkowym. Z Budapesztu możemy dalej wyruszyć do wielu innych desygnacji.

Ryanair do Budapesztu

Oprócz linii wizz air, bilety lotnicze do Budapesztu możemy kupić w znanej taniej linii lotniczej – Ryanair. Irlandzki przewoźnik oferuje tanie loty nad Balaton z Warszawy na czerwiec. Dlatego lato możemy powitać w przepięknej, węgierskiej stolicy. Koszt biletu lotniczego to 78 złotych. Ryanair jest odwiecznym konkurentem linii wizz air, ale także często oferuje wspólne loty przesiadkowe. Między innymi zaproponowaną nowością jest lot do Maroka. Tanie loty będą oferowane z Katowic i Warszawy. Pasażerowie coraz chętniej wybierają podróże zagraniczne. To wszystko spowodowane jest wieloma promocjami i korzystnymi ofertami. Co najważniejsze tanie latanie coraz bardziej podwyższa standard świadczonych usług.

Tanie latanie po Europie

Bilety lotnicze do Budapesztu to nie jedyna oferta tanich linii lotniczych. Dzięki bardzo niskim cenom możemy podróżować nawet na weekend. Co ważne, bilety kupimy nawet za kilka złotych podróżując tylko z bagażem podręcznym. Warto wybrać się do jeden z europejskich stolic a także na wyspy Morza Śródziemnego. Ryanair oferuje tanie loty na Cypr, Sycylię czy Majorkę. W obniżonych cenach sprzedaje bilety lotnicze do Rzymu i Londynu. Ostatnio zaoferował także tanie loty do Bergamo. Stamtąd możemy udać się do Wenecji, Turynu a także do włoskiej stolicy mody – Mediolanu.

Ciekawe oblicze Warszawy

O zaletach i atrakcjach Warszawy nie trzeba nikogo przekonywać. Jako stolica Polski jest to jedno z najbardziej zabytkowych miast. Stanowi centrum naukowe i kulturowe a także wciąż rozwija się turystycznie. W związku z tym stale modernizowane i budowane są tu hotele. Wiele z nich znajduje się przy głównych atrakcjach turystycznych i zabytkach. Hotele położone na trakcie królewskim pozwolą nawet z balkonów obserwować przepiękne pałace i pomniki. Jako jedyna stolica jest zlokalizowana obok parku narodowego.

Warszawa

Historyczne miasto znajduje się na zaszczytnej liście dziedzictwa Unesco. Warszawa zawiera łącznie około 1300 zabytków. Najbardziej reprezentacyjną dzielnicą miasta jest Krakowskie Przedmieście. Stanowi północną część Traktatu Królewskiego. Na końcu znajduje się Plac Zamkowy a także Nowy świat. Wieżowce w Warszawie to największe budynki naszego kraju. Biorąc pod uwagę cały kontynent nasza stolica jest najwyższym miastem po Moskwie, Paryżu i Frankfurcie. Najwyższym obiektem jest Pałac Kultury.

W Warszawie znajduje się port lotniczy na Okęciu, który jest głównym lotniskiem w naszym kraju. Zlokalizowane jest około ośmiu kilometrów od centrum miasta. Od 1934 roku lotnisko nosiło zwyczajowa nazwę Okęcie, jednak od 2001 zostało nazwane imieniem Fryderyka Chopina. Lotnisko na Okęciu obsługuje połowę wszystkich pasażerów latających z Polski. Z lotniska realizowanych jest około stu połączeń a także wciąż rośnie ilość przelotów czarterowych. Z Okęcia latają także samoloty Lotu, które łączą polskie miasta. Najwięcej lotów realizowanych jest do Krakowa, Wrocławia a także Gdańska. Port lotniczy na Okęciu, podobnie jak inne polskie lotniska odnotowuje w ostatnim czasie spore zyski. W zeszłym roku lotnisko odnotowało spore zyski sięgające do pięciu procent. Obecnie w porcie lotniczym można skorzystać z dwóch terminali. Z Warszawy lata sporo linii lotniczych miedzy innymi Air France, British Airways, Lufthansa, a także wiele tanich linii lotniczych.

W Warszawie trwa budowa nowego lotniska. Nowy port lotniczy powstanie w Modlinie. Modlin ma być bazą zastępczą dla lotniska na Okęciu. Aktywacja lotniska ma nastąpić w czerwcu przyszłego roku.